Počasni kuhalnik pri nas

Kitarist  

član od: 28.2.2003

sporočila: 3

tema odprta - 13. mar 2014 12:41 | ogledi: 7.496 | odgovori: 4

Zdravo!!!

 

Končno sem našel da na Topshopu prodajajo počasni kuhalnik:

http://www.topshop.si/kuhinja_in_ciscenje/morphy-ri

Imajo morda še kje pri nas kaj podobnega?

 

Vprašal bi tudi če je kdo v TopShop klubu in če bi lahko naredil uslugo da bi aparat kupil prek njega saj bi ga dobil kar za 50% ceneje :)

 

Sicer razmišljal sem tudi nakup iz anglije in da bi potem sam pretvoril iz UK vtičnice na našo kar bi bila tudi rešitev.

 

Hvala!!!

Temo je spremenil(a) Kitarist dne 13. mar 2014 12:43

marjanaj  

član od: 1.12.2007

sporočila: 136

13. mar 2014 13:57

Počasni kuhalnik sem kupila v trgovini Totaliteta, link: http://www.kulkul.si/, pa tudi v E. Leclerc v Ljubljani jih imajo. Pri nas je kar veliko v uporabi. Veliko uspeha pri kuhanju.

 

Lep dan

marjanaj

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

13. mar 2014 15:01

Izven teme: sem mislila, da je počasni kuhalnik problem

JJ

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. mar 2014 16:52

In prednosti takega kuhalnika pred kakšno drugo dobro posodo?

To, kar sem prebrala, me ne prepriča v nakup.

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. mar 2014 17:26

TUdi jaz nisem navdušenka za aparature, ki niso vsestransko uporabne. Ajd, tole lahko prižgeš zjutraj, preden greš v službo in imaš jed gotovo , ko prideš domov. Samo, mene bi bilo strah, da bi se med mojo odsotnostjo kaj zgodilo. 

Jedi, ki se sicer kuhajo v "počasnih kuhalnikih" pripravim zvečer v približno dveh do treh urah kar na štedilniku ali v pečici, naslednji dan jih samo pogrejemo. 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti