Recepti za krvavice

hrabroslaw  

član od: 22.3.2004

sporočila: 1

tema odprta - 22. mar 2004 17:16 | ogledi: 4.010 | odgovori: 4

Sem dijak 5. letnika srednje Biotehniške šole v Kranju.

Letos me caka poklicna matura. kot predmet, ki šteje za oceno je tudi seminarska naloga

Naslov seminarske naloge je: Različnost receptur pri pripravi krvavic. Zbrati moram čimveč različnih receptov iz vse Slovenije za pripravo krvavic. Če pa kdo ve še za kakšno jed pri kateri so krvavice, bom tudi vesel, če mi jo sporočite.

Prosil bi Vas, če jih lahko pošljete na e-mail: andraz.poljansek@volja.net

Že vnaprej se Vam zahvaljujem!

Andraž Poljanšek

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. mar 2004 9:22

Andraž, letošnjo zimo sem bila do komolcev v tisti packariji, tako da me je minil ves apetit. Drugače so pa dobre, bom vprašala doma, kaj vse vržejo noter v tisto čorbo. Loni

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

23. mar 2004 9:56

Pri nas delamo sladke krvavice ( svinjska kri, riž, sladkor, rozine). Bom skušala dobiti bolj natančen recept. Jaz jih namreč samo jem, delam pa ne ( bljak). Ko so kuhane so pa super. Suzana

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

23. mar 2004 9:59

Andraž, poglej tudi kuharske knjige na temo regionalnih in lokalnih kuhinj. Mimika

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

23. mar 2004 9:59

Andraž, poglej tudi kuharske knjige na temo regionalnih in lokalnih kuhinj. Mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti