Želodčne težave

tihidom  

član od: 1.12.2013

sporočila: 1

tema odprta - 1. dec 2013 13:30 | ogledi: 3.932 | odgovori: 3

zanima me kaj je narobe ,sem star 14 let in pol, pa se mi pred tedni pojavle želodčne težave po vsakem zaužitem obroku,me boli nekje 10-20 minut pol je pa dobro. po mleku in jogurtih dobim drisko.kaj je vzrok vsemu temu.hvala za odgovor sem zelo zaskrbljen.

tihidom

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

1. dec 2013 14:25

Ali ti zdravnik ne more pomagati?

andreja m

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

1. dec 2013 14:56

K zdravniku spadaš, tihidom. Ne zato, ker bi bil na robu smrti, ampak fantje tvojih let običajno lahko jedo karkoli v neomejenih količinah, pa jim ni nič. Očitno pri tebi pač nekaj v telesu deluje malo drugače - pomagati in svetovati se da pa samo, če se ugotovi, zakaj imaš težave. Tega se tako na daljavo ne da, pa tudi od blizu naši laični pogledi in nasveti ne bi bili kaj prida. Je že bolje vprašati nekoga, ki ima, kot se temu reče, kvalificirano mnenje (po domače: ve, kako se stvari streže).

Najhitreje boš rešen skrbi, če jutri po šoli lepo odkorakaš v svoj zdravstveni dom.

Sonja

tihidom  

član od: 1.12.2013

sporočila: 1

1. dec 2013 15:38

hvala sonja, grem jutri

 

tihidom

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti