Minioni

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

tema odprta - 26. nov 2013 13:23 | ogledi: 5.066 | odgovori: 2

Pozdravljeni, 

pri nas doma je prava evforija z minioni iz animirane risanke jaz baraba 1 in dve. Rada pečem torte, le tičine mase ne uporabljam, niti ne znam. V kratkem bomo imeli še eno praznovanje pa me zanima ali se je katera kulinaričarka že lotila izdelave le teh oziroma,  če bi jih bila pripravljena narediti pa jih potem samo na torto postavim? Sem že iskala figurice pa zaenkrat še ni ponudbe oziroma je ne najdem. Pa tako so popularni ta hip.

Hvala in lep pozdrav.

trixi

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

26. nov 2013 14:43

ja ti lahko posredujem navodila zanje, ne zdi se mi tezko, lahko pa uporabis tudi obarvan marcipan.

"Stressed is desserts spelled backwards!"

vanilia  

član od: 20.4.2006

sporočila: 194

26. nov 2013 15:33

Če ne boš dobila nobenega, ki ti bo pomagal, tukaj je enostavna izdelava iz piškotov!!

http://www.pinterest.com/pin/255508978832781585/

 Ker praviš, da nisi vešča s tičino maso, bi mogoče to bila idealna rešitev v sili.. piškotki + brizganje (modro gosto barvo mogoče dobiš v trgovini, črna pa je lahko stopljena čokolada, bela je lahko bonbonček...) z domišljijo se daleč pride! :) Prepoznavni pa bodo sigurno! :D

Srečno!  

vanilia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti