Pasta za torte

nelika  

član od: 31.1.2004

sporočila: 26

tema odprta - 4. mar 2004 19:47 | ogledi: 2.271 | odgovori: 2

Mi zna kdo kaj več povedat o pastah za torte...zadnjič sm to zadevo zasledila na tv-ju...so različnih okusov...sadne...v kozarcih ...zgledal je kakor marmelada samo da so bili kozarci precej večji...uporabljajo jih v slaščičarnah...zanima me če mi zna kdo kaj več povedat o teh zadevah..npr. kako se uporablja, zakaj se uporablja-njen namen...kje se da kupit....??

hvala

nelika

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

5. mar 2004 21:49

O pastah smo nekaj že govorili. Kupite jih lahko v Pekarni Vrhnika. Uporabite jih lahko za različne nadeve, tako da jih primešate kremi in jo na ta način obarvate in za dekoracije. Te živilske barve lahko dobite tudi v prahu in so primerne za okrasitev tort, prav tako pa jih lahko tudi mešamo med nadeve. Za poskušino si lahko kupite male barvne tubice teh barv(malo bolj"izi"varianta) v skoraj vsaki trgovini in z njimi poskusite krasiti peciva( te so bolj primerne za pisanje po tortah, čeprav z večjo količino se da tudi obarvati kreme). Bolj enostavno, pa lahko kremo obarvate kar z malo pesinega, ribezovega ali borovničevega soka, tako da rdeča barva ni problem, bolj so problem druge barve, za katerega ni lahko dobiti naravnih močnih barv pri zelenjavi ali sadju. Anja

nelika  

član od: 31.1.2004

sporočila: 26

6. mar 2004 19:25

hvala za odgovor samo mislim da mam ene druge pasete v mislih...če me občutek ne vara so te paste predvsem zaradi okusa dodajajo...ker so zgledale kot neka marmelada v tistih velikih steklenih kozarcih...večjih kakor tisti kozarci za vlaganje...ali pa je to le to? nelika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti