Zadnjič sem zadevo videl na nekem jedilniku (žal potem tega nisem naročil) pa me zanima, če ima kdo kakšen podoben recept?
Borut Ratej
Zadnjič sem zadevo videl na nekem jedilniku (žal potem tega nisem naročil) pa me zanima, če ima kdo kakšen podoben recept?
Borut Ratej
Suzanar,ravno danes sem probala recept tvoje mame. Omaka je bila BOŽANSKA. Hvala, ker si recept delila z nami.
OptimističnaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.