Modeli za torte

jmacur  

član od: 2.2.2008

sporočila: 38

tema odprta - 22. apr 2013 12:06 | ogledi: 11.959 | odgovori: 11

Pozdravljene/i!

Naj najprej povem, da ravno zaradi kulinarike, tako zelo uživam v kuhinji, predvsem pa v peki sladic.

Ker pa za pripravo tort rabiš kar nekaj pripomočkov, sem jaz malo mojega partnerja pocukala za rokav in ker je zelo iznajdljiv in ustvarjalen, mi naredi veliko teh pripomočkov. Kot so npr. razni modeli za biskvite (orogli, oglati, v obliki črk, številk, v vseh dimenzijah), ''žeblji'' za izdelovanje vrtnic, rožic, model za rezanje biskvita (okrogel model z zarezami s pomočjo katerih ravno in natančno prerežemo biskvit) in še kaj bi se našlo!

In zakaj vam to pišem...zato, da vam ponudim, če slučajno kdo rabi kakšen model po zelo ugodni ceni! Skratka, če vas zanima, mi pišite, da se dogovorimo... Rada pomagam, tako kot ste ve/vi meni z raznimi recepti ;-)

Lep dan še naprej!!!

jmacur

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

22. apr 2013 12:43

jmacur, ali lahko poslikaš te modele, da se lažje odločiš-mene bi zanimal okrogel model za izrezovanje torte in okrogel model fi 2o za sestavo kakega finega biskvita s kremo.

branka

vanilia  

član od: 20.4.2006

sporočila: 194

22. apr 2013 13:06

Ja, mene bi tudi zanimale bolj slike in tehnični detajli vseh izdelkov, ki ponujaš :)

vanilia

jmacur  

član od: 2.2.2008

sporočila: 38

22. apr 2013 13:07

Branka.mahinc bom slikala in pripnem slike...

Drugače so pa vsi modeli visoki 10 cm, tak da so idealni za sestavo tudi visokih tort. Okrogli so lahko različnih premerov...

 

jmacur

jmacur  

član od: 2.2.2008

sporočila: 38

22. apr 2013 13:10

Vanilia...gre dejansko za modele čisto po željah - dimenzije po vaših zahtevah! So pa narejeni iz kakovostnega rostfraia. Bom poslikala za lažje predstavo!

jmacur

jmacur  

član od: 2.2.2008

sporočila: 38

22. apr 2013 13:45

Tole je okvir za rezanje biskvita! Fi je 30 cm, višina 10 cm. Danes dobim tudi takšnega, da je dodana še ena zareza spodaj, za lažje rezanje nizkih biskvitov!

4-oglati okvirji različnih dimenzij...Primerni za več oblik tort, predvsem dvonadstropnih, za kremšnite, razna kremna peciva, ki se sestavljajo...itd..

Okrogli modeli različnih fi-jev...

 

Okvirji so zelo praktični, sam v njih spečemo biskvit, potem nam pa še služijo za sestavo torte...predvsem za ledeno torto. Meni so namreč všeč visoke torte in mi kupljeni modeli oz. okvirji ne ustrezajo, ker so prenizki.

 

 



jmacur

Sporočilo je spremenil(a) jmacur dne 22. 2013 13:46

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

22. apr 2013 13:45

Joj to pa mene tudi zanima, še posebej rabim en pekač za potico. Ker nekako ne najdem enga takega, ki bi imel dovolj visok rob. Hočem pač nekaj posebnega, nestandardnega. Tako, da kar na svetlo z podatki.

kriznana

jmacur  

član od: 2.2.2008

sporočila: 38

22. apr 2013 13:49

Pa še en v obliki črke L!

jmacur

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

22. apr 2013 14:00

jmacur je napisal/a:

Pozdravljene/i!

Naj najprej povem, da ravno zaradi kulinarike, tako zelo uživam v kuhinji, predvsem pa v peki sladic.

Ker pa za pripravo tort rabiš kar nekaj pripomočkov, sem jaz malo mojega partnerja pocukala za rokav in ker je zelo iznajdljiv in ustvarjalen, mi naredi veliko teh pripomočkov. Kot so npr. razni modeli za biskvite (orogli, oglati, v obliki črk, številk, v vseh dimenzijah), ''žeblji'' za izdelovanje vrtnic, rožic, model za rezanje biskvita (okrogel model z zarezami s pomočjo katerih ravno in natančno prerežemo biskvit) in še kaj bi se našlo!

In zakaj vam to pišem...zato, da vam ponudim, če slučajno kdo rabi kakšen model po zelo ugodni ceni! Skratka, če vas zanima, mi pišite, da se dogovorimo... Rada pomagam, tako kot ste ve/vi meni z raznimi recepti ;-)

Lep dan še naprej!!!

 

jmacur

 

Pozdravljena članica in dobrodošla

samo eno dobronamerno opozorilo, preden se razvijejo " žolčne " debate in se zanimiva tema zopet zapre:

preberi si temo " Kako zapakirati testenine? " v celoti, da ti bodo zadeve bolj razumljive.

Artikli so zanimivi, slike tudi in fino je, če poznaš mojstra, ki lahko idejo spremeni v izvedbo

Lep dan ti želim, upam, da brez padavin

babka1951

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

22. apr 2013 14:12

Ja, problem je, če oglašuješ nelegalno dejavnost na javnem forumu. Če imaš priglašeno dejavnost je pa drugo. Sicer pa naša članica Vendelina Jr. več ve o tem. Če se od izdelkov, ki jih prodajaš, ne plača davka, te prosim, da jih ne ponujaš preko te strani.

Jernej - administrator

jmacur  

član od: 2.2.2008

sporočila: 38

22. apr 2013 15:03

Ja, hmmm, niti pomislila nisem na to, če po pravici povem! Verjetno zato, ker moj namen ni bil zaslužiti bajne vsote denarja ali kakorkoli. Resnično sem hotela le pomagati našim ustvarjalcem!

Sicer je ogromno podobnih tem in debat o tem, zato na to nisem gledala tako strogo!

Skratka, če je katera zainteresirana pišite na ZS!

Babka 1951 hvala za dobrodošlico... pa vendarle ne boste dobili žolčnih kamnov ;-) Ja je pa res, da se preveč zanimivih tem/debat prehitro konča! In hvala za opozorilo!

Pošiljam sončka, ki se trudi pokukati iz oblakov!!!

jmacur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti