Začimbe za konjsko meso

zbilje - jaz meso vsaj dva dni pustim stati v hladilniku, prelito z olivnim oljem.

Je pa konjsko meso pri nas bolj malokrat na jedilniku, če pa že, kupim rozbif ali pljučno, ko meso odstoji, ga premažem z gorčico, na hitro popečem na obeh straneh in šele nato solim in popram, meso je vedno mehko.

babka1951

Ja, samo to sta itak fina konca mesa..

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.