Eggies / webis pripomoček za kuhanje jajčk

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

15. feb 2013 19:17

Po mojih predalih je ogromno sare. Tudi trapaste sare. Pa kaj. Saj je moja sara.  In s svojim postom tudi nisem nikogar obsojala, in mi je zal ce je tako izpadel. Imamo tudi mi v klanu tako skromno osebo.

 

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

15. feb 2013 19:26

rebecca je napisal/a:

. Imamo tudi mi v klanu tako skromno osebo.

 

A bejž ga no!

Pa si čisto prepričana da je tako skromna? Mogoče pa ni, pa vam ne pove, ker mora biti skromna, mogoče zato ker ji tako sugerirate...

 

In predno mi odgovoriš, zajami sapo....z tem postom ti želim samo pokazati kako lahko interpetiraš razne poste.

Brez zamere. 

Escada

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

15. feb 2013 19:33

Natancno tako. Odgovor na tvoje vprasanje pa je ne nisem in ne vem, ker ta oseba nisem jaz. Pa se zase ne vem ne vem zmeraj vsega

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

15. feb 2013 19:51

marjja je napisal/a:

Drage moje!!!

Zadevo sem naročila za mojo mamico, po pošti pride čez cca 10 dni. Bom sama sprobala prej in poročam, posnamem video kar hočete, da vidimo kako to gre.

Kriva sem pa sama, ker sem čvekala mami po telefonu, da je ta zadeva na Kuponko strani čisto poceni, valjda, da si je takoj zaželela. In če si ženska v njenih častitljivih letih zaželi igračko za 7€, se ne sprašuje o uporabnosti, ampak se ji jo kupi.Tako mislim jaz in naročila sem jo TAKOJ!!!

Skratka, če vas bo zanimalo, poročam!!!



marjja

marjja, jaz te pa popolnoma razumem, ker si je to igračko zaželela tudi moja 89 letna mati, ko je videla reklamo na TV. Ker imamo stanovanja v isti hiši, si je potem pri meni ogledala še videoposnetke na to temo ( pri svojih letih blazno uživa, če lahko kaj pogleda in prebere tudi na računalniku ) in, ko je videla to razstavljanje in sestavljanje modelčkov, pa da jajca sploh niso okrogla, je naša mati meni prav nasmejano dejala: " Pa saj jaz tega sploh ne potrebujem, saj mi jajca skuhaš in olupiš vedno ti. "

Pa poročaj, kako se bo končalo, seveda, če boš za to sploh še imela voljo

babka1951

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

15. feb 2013 20:00

babka1951 je napisal/a:

marjja je napisal/a:

Drage moje!!!

Zadevo sem naročila za mojo mamico, po pošti pride čez cca 10 dni. Bom sama sprobala prej in poročam, posnamem video kar hočete, da vidimo kako to gre.

Kriva sem pa sama, ker sem čvekala mami po telefonu, da je ta zadeva na Kuponko strani čisto poceni, valjda, da si je takoj zaželela. In če si ženska v njenih častitljivih letih zaželi igračko za 7€, se ne sprašuje o uporabnosti, ampak se ji jo kupi.Tako mislim jaz in naročila sem jo TAKOJ!!!

Skratka, če vas bo zanimalo, poročam!!!



marjja

marjja, jaz te pa popolnoma razumem, ker si je to igračko zaželela tudi moja 89 letna mati, ko je videla reklamo na TV. Ker imamo stanovanja v isti hiši, si je potem pri meni ogledala še videoposnetke na to temo ( pri svojih letih blazno uživa, če lahko kaj pogleda in prebere tudi na računalniku ) in, ko je videla to razstavljanje in sestavljanje modelčkov, pa da jajca sploh niso okrogla, je naša mati meni prav nasmejano dejala: " Pa saj jaz tega sploh ne potrebujem, saj mi jajca skuhaš in olupiš vedno ti. "

Pa poročaj, kako se bo končalo, seveda, če boš za to sploh še imela voljo



babka1951

 

JJ

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

15. feb 2013 21:16

Mislim, bravo jaz, še med mojimi učenci ne dosežem take pozornosti.  Bom uporabila naslednjič za uvodno motivacijo.

No, pa gremo pogledat moje "grehe", se mi slučajno ljubi:

- "bolno" je siliti staro žensko, da čisti Eggise,, mama

- težka moja napaka- velike črke resda pomenijo kričanje, morala bi jih poudariti oz. podčrtati

-mi 4 otroci nikoli mami ne kupimo nič dragega, ker ji z vsemi darili sugeriramo, kako je skromna, ona si pa na tihem želi Hermesovo ruto, ne pa one pikaste za 4 €.

- in še, kaj mi je  treba čvekati po forumu?

Babka, bom poročala po ZS, ok???

Lepo bodite pozdravljeni1

marjja

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

16. feb 2013 13:12

Pa ja, tudi jaz bi moji mami kupla, če bi si zaželela.(sebi sicer ne) Ko bo vidla, da je neuporabno,bo sama proč dala in bo sama na sebe jezna, ker si je zaželela. Če se ji bo dopadlo, bo pa mela. Kaj pa pol, pa saj med nami vrjetno ni nikogar, ki ne bi še več, kot 7 evrov dal ven za prazen nič. Če bi pa po mojih predalih pobral vso kramo, kar je ne uporabljam, bi pa na boljšem sejmu najbrž bila miza premala....Da ne omenjam kakšen brezvezen prekšek policajem!

kvačkarica

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

16. feb 2013 13:34

kvačkarica je napisal/a:

.... Kaj pa pol, pa saj med nami vrjetno ni nikogar, ki ne bi še več, kot 7 evrov dal ven za prazen nič....

kvačkarica

 

O, pa so, vedno več jih je, na žalost.

lp

mzm

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. feb 2013 13:49

Ampak nihče, ki to zadevo že ima, ni povedal svojih izkušenj.

Tudi jaz sem tista, ki kdaj fali z nakupom, druge pa lahko preberate v za to posebni temi. Navedbe kažejo, da so izkušnje različne.

Ko sem prvič videla aparat za kuhanje jajc, sem si mislila, da nikoli ne bom tako komot, da bi morala imeti ta aparat, ki je samo navlaka.

Pa se je obrnilo. Ko sem skušala po različnih nasvetih skuhati jajca, ne da bi počila lupina, tudi od 30 ni bila nobena lupina cela. Prijateljica je imela takrat za kuhalnik, nato pa tudi jaz. Lej ga, zlomka. nisem komod, ampak zdaj lupine niso počene in je manj pranja.

Glede tiste reči za kuhanje jajc, če si jih kdo želi, naj si jih privošči. Mene ne moti.

Motile so me samo neke govoreče ribe, ki pa sem jih redko videla.

F r i n a

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

16. feb 2013 14:05

Me zanima kako je manj pranja s posodo za kuhanje jajc, pri starših je bila, sesttavljena je bila iz treh delov, osnova električna, katero je bilo treba oprati ročno? Odstranjevati je bilo treba kamen sem ter tja.

Jajca se pa skuhajo v eni posodi, katera gre v pomivalni stroj. Poči mi eno jajce od dvajsetih. če kuham še krompir, jih skuham skupaj, kar pomeni še manj umazane posode.

Commis débarrasseur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti