Pred dobrim tednom sem izvedela veselo novico od bodoče tašče - dobila bom Eggies ![]()
![]()
Nič ga ne bom preizkušala, ker pri nas jajca kuhamo le za veliko noč, pa še takrat mora biti obvezno v lupini (itak), tako da, ko ga bom dobila, ga bom z veseljem komu podarila. Se javim!
Eggies / webis pripomoček za kuhanje jajčk
Moja mama pa tako srečna da ima, pa čoha in pomiva, pa si preganja dolgčas... Mi se pa do solz nasmejimo njenemu navdušenju... neprecenljivo!!!
![]()
Ampak zadnjič sem v TopShopu čakala v vrsti z odejo v roki, ljudje pred mano so se pa grebli za "jajčka". In potem je en gospod še nazaj v trgovino prišel, da bi rezerviral še 2, no kar 3 je potem kričal že na poti ven.
Meni je šlo pa tako na smeh, ko se mi je v glavi rolal tisti filmček objavljen v tej temi![]()
| Roncolino je napisal/a: |
Ampak zadnjič sem v TopShopu čakala v vrsti z odejo v roki, ljudje pred mano so se pa grebli za "jajčka". In potem je en gospod še nazaj v trgovino prišel, da bi rezerviral še 2, no kar 3 je potem kričal že na poti ven. Meni je šlo pa tako na smeh, ko se mi je v glavi rolal tisti filmček objavljen v tej temi
|
Te čisto razumem. Veš kako je mene na rit vrglo, ko mi je tašča povedala "veselo" novico. Ampak kaj naj ji rečem, če jih je že naročila. je rekla, da jih je v trgovini zmanjkalo in jih je potem po telefonu naročila ![]()
V principu se jih da tudi vrniti, samo ja, če so darilo, je to malo teže.
Lahko pa se razmisli, kako jih uporabiti na kakšen drug način. Tole pišem čisto na pamet, ker ne vem točno za kakšen material gre. Npr. ali se jih da uporabiti za delanje pralinejov, ali se lahko v njih skuhajo take mini francoske kremice (v mislih imam nekaj takega: http://kulinarika.net/recept/karamelna-krema), ali se jih da uporabiti za pripravo sladoleda (morada tudi sladolednih lučk) ...
tracImamo doma in nism zadovoljen.... je treba stvar dobro naoljit oz. namastit, ker če ne.... se hudič od jajca prime na plastiko in je treba drgnit dol.... in mamo več dela s tem kot da bi jajce olupili na roke..... evo to so informacije s prve roke..... in ja.... jajca lupim na roke gre lažje....
owlic| JanisJoplin je napisal/a: |
Te čisto razumem. Veš kako je mene na rit vrglo, ko mi je tašča povedala "veselo" novico. Ampak kaj naj ji rečem, če jih je že naročila. je rekla, da jih je v trgovini zmanjkalo in jih je potem po telefonu naročila |
JJ, odlična priložnost so ta "jajca", zahvali se ji za pozornost in ljubeznivost, hkrati ji povej, da to ni ravno po tvojem okusu, no, nekaj v tem stilu, že veš, kako.
Sama sem to rešila na začetku, drugače bi bila danes zasuta z neumnostmi, obe bi bili nezadovoljni, ker je bila nesposobna razumet različnost okusov in potreb.
Nekaj časa me je gledala postrani, me imela za čudakinjo, vsem razlagala, da pač nisem od tu
, a počasi se je unesla in namesto daril dobim denar, ker da mi nič ne da, to pa ni šlo skozi ![]()
Samo v razmislek, zdaj gradiš za naprej.![]()
lp
mzm
Na srečo moja tašča takih reči ne podarja, če je kaj za kuhinjo so to zadve, ki si jih želim in jih res potrebujem (zna prisluhniti željam), sicer pa mi je letos podarila dva plašča (skoraj nova), enega čudovitega, ki mi ga je pdoarila lani, pa so mi, na žalost, uničili molji ... v vsej garderobi in ob vseh drugih volnenih rečeh so se morali naslajat ravno na tem čudovitem plašču, ki mi je stal kot ulit.
Aja, pa pred dvema letoma mi je podarila ene krasne rdeče čevlje iz krokodila, španske izdelave, njej so bili nekoliko preveliki, meni pa kot da so narejeni zame.ž
Tako da četudi bi me s temi eggiji presenetila, bi jih z veseljem sprejela ...
mamamiaRavno v zadnjem VIPu je notri članek o teh posodicah, so prava polomija.
http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/video-revolu
irena66
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
