Sovražni govor

tema je zaklenjena

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. dec 2012 21:36

Jernej, tudi moj namen ni lezenje ...Moram reči, da ti zaupam in vem, da nerad posegaš po takih ukrepih. Včasih se pač mora, to vemo vsi, zato se moramo temu primerno tudi vesti.

Čeprav sama menim, da se ne smeš bremzati samo zato, da te ne bi zaklenili. Odnos je tisti, ki ga moramo imeti drug do drugega. Spoštovanje, čeprav se ne poznamo. In strpnost. Zdaj vidimo, kam pride družba, če se porušijo osnovne vrednote. Mogoče je nadvse prikladen čas, da to čimprej razčistimo in gremo naprej. Jaz verjamem, da tako bo, samo potruditi se moramo.

Tudi jaz se pridružujem vsem, ki "v srcu dobro mislijo."

 

naor

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

8. dec 2012 0:00

jernej je napisal/a:

Oba sta v karanteni, ni razlik med člani. Nisem ne levi, ne desni, ne srednji, ne pri koritu. Stran ni od nikogar subvencionirana. Ni mi treba, če se lahko tokrat grdo izrazim, nikomur lesti v rit. To je pač prednost neodvisnega medija in neodvisnega uredništva.

Vsak lahko pride v "karanteno". Je pa res da nekdo ki se prijavi samo zato, da "dela štalo" ne dobi treh opominov, dolgotrajen član, ki ga je zaneslo pa dobi in odvisno je, kaj piše (ni vsaka krštev pravil enaka). Nekdo, ki je dolgoletni član, ga enkrat zanese ni enako kot nekdo, ki se je včlanil zato, da dela $#%$ na portalu. Če je kje "nepoštenje", je le v tem da sem tudi sam človek in ne vidim vsega, ne preberem vsega in nisem zmožen 100% v vsakem trenutku vedeti, kakšen ukrep je primeren in kakšen je bil pred 3 meseci na nekaj podobnega, ker so kršitve zelo različne ena od druge. In tanka je meja tega, kako ukrenem in kaj ukrenem, da bo prav. To ni neka eksaktna znanost in jaz nisem računalnik. In velikokrat je tako, da je nekaj zbadljivo, pa ne morem in ne smem ukrepati, ker ni žaljivo napisano, žaljivo je morda med vrsticami.

Delam po najboljši moči, zagotavljam pa da, da sam ne delam razlik med člani. Na našem portalu ni ozadja, stric pa ne sodeluje ;-)



Jernej - administrator

Jernej, ne mislim ti oporekati, ker sem bolj nova tu gor, imam premalo kilometrine, da bi o tem sploh lahko presojala. Se strinjam, zelo težko je krmariti tako veliko barko, še posebno, ker je na njej tako veliko slepih potnikov.

Osebno pa me je komentar te dolgoletne članice zmotil in sem šla raziskovat zgodovino "cvetke nole ". Ni je zaneslo ne prvič, petič, desetič, stotič......zanaša jo že od leta 2006, ko je pristopila na Kulinariko. Veliko provokacij in "virusov" je že spustila v eter, žalila je tudi članice, ki so tej Kulinarični Sloveniji veliko podarile, zato se čudim, da se nje ni zatrlo že v kali.

Naj bo dan z lepimi mislimi obdan, pozitivno naravnan, ter s soncem obsijan

babka1951

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

8. dec 2012 0:03

naor je napisal/a:

Jernej, tudi moj namen ni lezenje ...Moram reči, da ti zaupam in vem, da nerad posegaš po takih ukrepih. Včasih se pač mora, to vemo vsi, zato se moramo temu primerno tudi vesti.

Čeprav sama menim, da se ne smeš bremzati samo zato, da te ne bi zaklenili. Odnos je tisti, ki ga moramo imeti drug do drugega. Spoštovanje, čeprav se ne poznamo. In strpnost. Zdaj vidimo, kam pride družba, če se porušijo osnovne vrednote. Mogoče je nadvse prikladen čas, da to čimprej razčistimo in gremo naprej. Jaz verjamem, da tako bo, samo potruditi se moramo.

Tudi jaz se pridružujem vsem, ki "v srcu dobro mislijo."

 



naor

naor - zelo lepo napisano

babka1951

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

8. dec 2012 8:27

naor je napisal/a:

Jernej, tudi moj namen ni lezenje ...Moram reči, da ti zaupam in vem, da nerad posegaš po takih ukrepih. Včasih se pač mora, to vemo vsi, zato se moramo temu primerno tudi vesti.

Čeprav sama menim, da se ne smeš bremzati samo zato, da te ne bi zaklenili. Odnos je tisti, ki ga moramo imeti drug do drugega. Spoštovanje, čeprav se ne poznamo. In strpnost. Zdaj vidimo, kam pride družba, če se porušijo osnovne vrednote. Mogoče je nadvse prikladen čas, da to čimprej razčistimo in gremo naprej. Jaz verjamem, da tako bo, samo potruditi se moramo.

Tudi jaz se pridružujem vsem, ki "v srcu dobro mislijo."

 



naor

Kot da bi bral Angelco Likovič :)

Brez nole je forum bolj prazen, tudi ona je bila zvezdica, velikokrat in na mestu, kot ste dvigali thumbs up nekaj postov više v prid drugim članicam. Brez dlake na jeziku in brez ovinkarjenja z veliko znanja in kulinaričnih nasvetov. Najboljši humorni vložki so prihajali prav izpod njenih prstov. Kolikor je prikritega sovražnega govora na forumu je kakšna njena izjava pljunek v morje, sem štejem tudi sebe, le da ima ona jajca in to pove na prvo žogo.

 

 

 

Commis débarrasseur

Mygrace

sporočila: 6506

8. dec 2012 8:54

No ja, še najrajši imam pa take, ki ščuvajo.

V smislu "Go, zvezdica, go!"

Pa: "Uh, kako je fajn, da se je vrnil/a, spet bo zabavno!"

 

Mi pride tko kot uno kukanje izza zaves, no.......

 

 

Un Silvio iz soseščine inteligentno igra na karto identifikacije.......

 

                                                

 

                                (toliko o enookih kraljicah v deželi slepih press KVAK )



Mygrace

Sporočilo je spremenil(a) Mygrace dne 08.dec 2012 08:59

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

8. dec 2012 9:06

Zadnjič si me imenovala budalo, česar tudi nola ni uporabila, čeprav je tak bavbav tu gori. Tako da se kar odKVAKaj iz te teme s smajliji vred.

Commis débarrasseur

Mygrace

sporočila: 6506

8. dec 2012 9:12

In zakaj mi ne ploskaš, če nekomu povem po resnici, a?

Mygrace

Mygrace

sporočila: 6506

8. dec 2012 9:39

Aha! Zak, prosim, citiraj uno "budalo" in se ti bom javno opravičila.

Mygrace

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. dec 2012 10:10

babka1951 je napisal/a:

jernej je napisal/a:

Oba sta v karanteni, ni razlik med člani. Nisem ne levi, ne desni, ne srednji, ne pri koritu. Stran ni od nikogar subvencionirana. Ni mi treba, če se lahko tokrat grdo izrazim, nikomur lesti v rit. To je pač prednost neodvisnega medija in neodvisnega uredništva.

Vsak lahko pride v "karanteno". Je pa res da nekdo ki se prijavi samo zato, da "dela štalo" ne dobi treh opominov, dolgotrajen član, ki ga je zaneslo pa dobi in odvisno je, kaj piše (ni vsaka krštev pravil enaka). Nekdo, ki je dolgoletni član, ga enkrat zanese ni enako kot nekdo, ki se je včlanil zato, da dela $#%$ na portalu. Če je kje "nepoštenje", je le v tem da sem tudi sam človek in ne vidim vsega, ne preberem vsega in nisem zmožen 100% v vsakem trenutku vedeti, kakšen ukrep je primeren in kakšen je bil pred 3 meseci na nekaj podobnega, ker so kršitve zelo različne ena od druge. In tanka je meja tega, kako ukrenem in kaj ukrenem, da bo prav. To ni neka eksaktna znanost in jaz nisem računalnik. In velikokrat je tako, da je nekaj zbadljivo, pa ne morem in ne smem ukrepati, ker ni žaljivo napisano, žaljivo je morda med vrsticami.

Delam po najboljši moči, zagotavljam pa da, da sam ne delam razlik med člani. Na našem portalu ni ozadja, stric pa ne sodeluje ;-)



Jernej - administrator

Jernej, ne mislim ti oporekati, ker sem bolj nova tu gor, imam premalo kilometrine, da bi o tem sploh lahko presojala. Se strinjam, zelo težko je krmariti tako veliko barko, še posebno, ker je na njej tako veliko slepih potnikov.

Osebno pa me je komentar te dolgoletne članice zmotil in sem šla raziskovat zgodovino "cvetke nole ". Ni je zaneslo ne prvič, petič, desetič, stotič......zanaša jo že od leta 2006, ko je pristopila na Kulinariko. Veliko provokacij in "virusov" je že spustila v eter, žalila je tudi članice, ki so tej Kulinarični Sloveniji veliko podarile, zato se čudim, da se nje ni zatrlo že v kali.

Naj bo dan z lepimi mislimi obdan, pozitivno naravnan, ter s soncem obsijan



babka1951

 

Veš, nerad zatiram v kali ljudi. Samo ko je preveč je pa preveč.

Jernej - administrator

Mygrace

sporočila: 6506

8. dec 2012 10:24

A lahko, lepo prosim, dobim iztočnico za javno opravičilo????????

 

Žak, tebe mislim!!!!!

Mygrace

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti