Dobre gostilne v ljubljani

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

4. dec 2012 20:09

Ne Rimljanka, živimo vsi v eni galaksiji, samo nekateri se očitno obešate na besede, določenih osebkov,  v tem primeru tudi mojem. Napisala sem cenovno ugodno (moja napaka, ker ste očitno razumeli poceni), nisem pa podala koliko je zame cenovno ugodno, v nadaljnem postu sem napisala koliko je zame cenovno ugodno. Predvsem me je zanimal nabor gostilen. Vsem sodelujočim se zahvaljujem za podano pomoč in branje. Tebi draga Rimljanka pa čim več strpnosti in čim manjšega obešanja na napisano.

LP 



Levinjav

Sporočilo je spremenil(a) Levinjav dne 04.dec 2012 20:13

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

4. dec 2012 22:36

Levinjav je napisal/a:

Ne Rimljanka, živimo vsi v eni galaksiji, samo nekateri se očitno obešate na besede, določenih osebkov,  v tem primeru tudi mojem. Napisala sem cenovno ugodno (moja napaka, ker ste očitno razumeli poceni), nisem pa podala koliko je zame cenovno ugodno, v nadaljnem postu sem napisala koliko je zame cenovno ugodno. Predvsem me je zanimal nabor gostilen. Vsem sodelujočim se zahvaljujem za podano pomoč in branje. Tebi draga Rimljanka pa čim več strpnosti in čim manjšega obešanja na napisano.

Izpostavljanje logičnega nesmisla ni obešanje na besede. 

arosa  

član od: 24.4.2012

sporočila: 32

5. dec 2012 2:20

Dobra gostilna je tudi  gostilna Čad. Zelo stara ljubljanska gostilna, ki je sedaj po dolgih letih spet v rokah družine. Tudi tu se dobi dober košček mesa , pečen po želji. Lepa gostilna , tudi cene so zelo primerne.

Pa čestitke za obletnico poroke!

arosa

Aljo  

član od: 19.10.2005

sporočila: 90

5. dec 2012 6:57

Če lahko še jaz postavim vprašanje na to temo.

Pridejo poslovni partnerji iz Amerike, Evrope in Kitajske, že na prejšnjih srečanjih pri njih je bilo jasno da nočejo slow fooda, ker so se itak povsod hoteli izkazati, pa so potem vsi šli domov lačni. Ne gre za ljudi, ki bi se preseravali pa sedeli na kosilu tri ure. Važno je, da je hrana dobra in da je jedilnik obsežen, pa si potem sami izberejo, kaj želijo, zadeva je v Ljubljani. 

 

   

Aljo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. dec 2012 8:57

Levinja, želim ti obilo sreče in zdravja in lepo praznovanje obletnice in vse dobro v vseh dnevih v življenju.  Ti pa hkrati toplo priporočam, da izboljaš svojo artikuliranost - ker iz napisanega v tej temi se vidi, da imaš na tem področju še precej rezerve.

Vendelina jr.

Mygrace

sporočila: 6506

5. dec 2012 9:31

Obešanje na besede se meni ne zdi nič negativnega, Levinja, a veš?  Ker če se človek ne izrazi pravilno, ga ljudje ne razumejo pravilno. Jaz tebi ne vidim v možgane, da bi vedela, kaj si mislila s tem, kar si napisala (ali pa se zatipkala....)...............

Na koncu koncev ti ne priporočam več gostilne Na Gradu, itak.

 

Aljo, premalo podatkov. Je to kosilo? Večerja? Koliko so stari? Katera branža?

Obnese se "fuzija Ljubljane", hehe....najprej na burek na Miklošičevo, potem en điro in potem ali k Sokolu, v Šestico ali pa v Asa v Knaflja, tudi grad, ja, zakaj pa ne?

Sicer še najtopleje priporočam Asa, na poti do tja srečaš cvet slovenskih deklet in fantov...zakaj bi ne pokazali, kaj premoremo?

Če se vam bo mudilo, pojdite v uno Skledo na obvoznici.....

In ko (če?) jih boš popeljal po najlepšem mestu na svetu, se pred tem mičkeno pozanimaj o zgodovini Ljubljane....

Nisi napisal niti koliko teh panterjev pride? Ker je velika razlika ali pelješ jest skupino 6 ali 30 ljudi. Včasih so potrebne rezervacije.

In nenazadnje: če so to poslovni partnerji....pripravi se temeljito! In ne improviziraj z žganci. V moji statistiki je slika porazna.

Mygrace

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

5. dec 2012 10:54

Mygrace je napisal/a:

Nisi napisal niti koliko teh panterjev pride? Ker je velika razlika ali pelješ jest skupino 6 ali 30 ljudi. Včasih so potrebne rezervacije.


Mygrace

A vidiš, tud ti se zatipkaš

Panterje se pelje npr. v Argentinota na velike surove zrezke

Sori moderator, ne bom več smetila...

saša

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

5. dec 2012 11:09

Res ste zabavni, pa saj je veseli december! Pa še tako turobni dnevi, da si človek vsaj malo razgiba čeljust na teh straneh!

Prejle sem poslušala rektorja ljubljanske Univerze, ki je rekel: "Tam , kjer vsi enako mislijo, ne misli nihče!"

 

naor

Mygrace

sporočila: 6506

5. dec 2012 12:03

Vsekakor me veseli, da nekdo pozorno bere, Spagon

In nisem se zatipkala, ne. Tuji partnerji so vsaj za moj okus vedno prej panterji kot partnerji



Mygrace

Sporočilo je spremenil(a) Mygrace dne 05.dec 2012 12:16

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

5. dec 2012 12:34

Good Grace! 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti