Boschov mum

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

4. okt 2013 19:55

Za stepanje snega se meni najbolje obnese ročni mikser, ki ima obvezno široke metlice , ne tiste iz žice. In na začetku stepanja dam v beljake čisto malo, četrt čajne žličke soli. Sneg se naredi zelo hitro in je tak, kot mora biti. So me pa učili, da med beljaki ne sme biti nit sledu rumenjaka.

Katrca11

ana9  

član od: 11.9.2012

sporočila: 49

6. okt 2013 12:42

  1. kaj pa glede moci 700 vatni je kar cenejsi od recimo 900. je toliko svohnejsi ali bi bilmza domao uporabo ravno tako dovolj mocan. delala bi tudi rezance ker pa je testo tam kr trdo me skrbi da nebi zadoscalo?
ana9

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

6. okt 2013 13:31

ana9, mi smo imeli s plastično posodo, v kateri se skozi leta naredi velik ozarezic, ki jih nikoli ne moreš razmastiti z detergentom. Ta, ki je kovinski je boljši. Meni se sneg iz muma ne zdi kvaliteten, medtem ko vidim, da večini odgovarja. Zato sem beljake raje stepala na roke. Dodatna posoda je obvezna!! Medtem ko v eni zmiksaš rumenjake, sladkor za biskvit, v drugi beljake, da ni treba prelagat. 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti