Martinova pojedina

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

4. nov 2012 11:51

Tole me spominja na MBjeve sendviče...

Commis débarrasseur

auachiuaua  

član od: 1.11.2006

sporočila: 261

4. nov 2012 11:59

Ne vem o čem govoriš.. :) (si pa predstavljam)

 

auachiuaua

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

4. nov 2012 14:15

zzak1977, mene pa zanima ali odstranjuješ mast že sproti, med peko ali šele potem, ko je ptica že ven iz pečice.

Pa še tisto o količini stopljene maščobe me preseneča - ali se je resnično od dvokilske račke nateklo celih 6-7 litrov?

nola

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. nov 2012 14:30

auachiuaua je napisal/a:

 

 

@vanja: res mi ne da miru, zakaj moraš imeti v imenu dodano " v ZDA"? A vsem nam v vednost, da bomo na hrbte popadali ali imaš kakšen drug poseben razlog?

 


auachiuaua



Sporočilo je spremenil(a) auachiuaua dne 04.nov 2012 09:53

 

auachiuaua,pojavlja se iz iztega razloga, kot se tvoje ime pojavlja vsakokrat, ko kaj napišeš.

tako je napisano, ker sem se pač v trenutku, ko sme napisala prvo vprašanje na KulSLO in mi šef tele strani, ko sem ugotovila da bom veliko sodelovala, imena ni želel spremeniti.

 

Happy now?

 

 

Vanja

auachiuaua  

član od: 1.11.2006

sporočila: 261

4. nov 2012 14:32

nola je napisal/a:

Pa še tisto o količini stopljene maščobe me preseneča - ali se je resnično od dvokilske račke nateklo celih 6-7 litrov?

nola

 

Nola no -  a si naravno blond?

auachiuaua

auachiuaua  

član od: 1.11.2006

sporočila: 261

4. nov 2012 14:45

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

auachiuaua je napisal/a:

 

 

@vanja: res mi ne da miru, zakaj moraš imeti v imenu dodano " v ZDA"? A vsem nam v vednost, da bomo na hrbte popadali ali imaš kakšen drug poseben razlog?

 


auachiuaua



Sporočilo je spremenil(a) auachiuaua dne 04.nov 2012 09:53

 

auachiuaua,pojavlja se iz iztega razloga, kot se tvoje ime pojavlja vsakokrat, ko kaj napišeš.

tako je napisano, ker sem se pač v trenutku, ko sme napisala prvo vprašanje na KulSLO in mi šef tele strani, ko sem ugotovila da bom veliko sodelovala, imena ni želel spremeniti.

 

Happy now?

 

 



Vanja

 

Far from it! 

Če boš še enkrat pozorno prebrala svoj odgovor, boš videla, da nima ne repa ne glave in prav nobenega smisla.

V glavnem, ja, hotela si se pobahati, da si pač v ZDA... uau... svaka čast...  ..pa še vijoličen copatek, pa še rdeči čeveljčki, joj kok kjut... oz. sorry: yoy, how cute...

auachiuaua

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

4. nov 2012 15:07

6-7 dcl, sem vmes popravljal in se je deci nekako izgubil. Sem si spekel danes dva jajčka na masti, mmm :)

Odstranjujem jo pa sproti, ker če je ne bi, bi šla čez rob. Pa še iz tega razloga, da gre čimprej ven iz pečice, da se čimmanj prežge in prevzame okuse od ostalih stvari, ker jo uporabljam naknadno. Stvari pač, ki se jih naučim sproti.

Commis débarrasseur

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

4. nov 2012 15:11

auachiuaua je napisal/a:

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

auachiuaua je napisal/a:

 

 

@vanja: res mi ne da miru, zakaj moraš imeti v imenu dodano " v ZDA"? A vsem nam v vednost, da bomo na hrbte popadali ali imaš kakšen drug poseben razlog?

 


auachiuaua



Sporočilo je spremenil(a) auachiuaua dne 04.nov 2012 09:53

 

auachiuaua,pojavlja se iz iztega razloga, kot se tvoje ime pojavlja vsakokrat, ko kaj napišeš.

tako je napisano, ker sem se pač v trenutku, ko sme napisala prvo vprašanje na KulSLO in mi šef tele strani, ko sem ugotovila da bom veliko sodelovala, imena ni želel spremeniti.

 

Happy now?

 

 



Vanja

 

Far from it! 

Če boš še enkrat pozorno prebrala svoj odgovor, boš videla, da nima ne repa ne glave in prav nobenega smisla.

V glavnem, ja, hotela si se pobahati, da si pač v ZDA... uau... svaka čast...  ..pa še vijoličen copatek, pa še rdeči čeveljčki, joj kok kjut... oz. sorry: yoy, how cute...



auachiuaua

Da stopim Vanji v bran, tudi sam imam trapast nick, imamo ga praktično vsi. Kaj pa tvojega napravi drugačnega od njenega? Njen je vsaj razumljiv.

 

Commis débarrasseur

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

4. nov 2012 15:23

zzak1977 je napisal/a:

 

 

Njen je vsaj razumljiv.

 


 

Točno to si mi vzel s tipk

Čarli08

auachiuaua  

član od: 1.11.2006

sporočila: 261

4. nov 2012 15:32

Ni potrebe po branjenju, glavno da vsi vemo, da je v ZDA. 

Za kaj gre pri MB sendvičih?

lp, AUA_V_SLO 

auachiuaua

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti