Peki papir

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. okt 2012 11:57

Meni je rjav paper okej.

Imam pa težave s tistimi belimi papirnatimi podastavki, ki so obrezani tako, da dajejo vtis enega belega čipkastega roba. Tiste bele papirne kvazičipkarije so en tak kič, da oči bolijo.

Vendelina jr.

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

16. okt 2012 12:51

Zamenjam rolo belega za rolo kodrlajsastega. Couldn`t care less na kakšni barvi se peče torta, na koncu za v smeti mi je vsaka barva dobra, itak se papir odstrani, saj ne narediš torto s papirjem prilimanim na dno, al kako?

O "čipkah", ki se pa krasno trgajo med rezanjem in se potem majhni koščki prilimajo na vsako stvar pa raje ne izgubljam besed ja...

Viva Meier

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. okt 2012 12:52

Zanimivo, meni je to nekaj ful cednega. ne postavljam sicer pod torte, mi je pa lahko zelo lepa dekoracija. hint: google slike doily decoration

Aja, tudi jaz ne postrezem torte s peki papirjem spodaj ker je kar tezavno dvigovati posamezne kose nedotaknjene pa papir se mecka spodaj in trga.. To je vedno ali na plasticnem krogu ali dirketno na tortnem krozniku.

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

16. okt 2012 13:07

bel peki papir ima Lidl. Tudi mene je zadnjič presenetil Mercatorjev rjav papir. Tudi meni deluje ta odbijajoče in priznam, da sem bila kar precej potrošna ko sem ga rezala, da ga je čimprej zmanjkalo in sem prešla na belega. Pač eni tako drugi tako. Meni je rjav odbijajoč, da ne rečem še kaj hujšega.

http://www.mojalbum.com/tajda

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

16. okt 2012 13:19

Tudi jaz sem kupila rjav peki papir v Hoferju in mi ni všeč.

Ker na njem pečem kruh ima kar vonj pa zažganem, tako na se sploh ne da da bi ga uporabil večkrat.

Ker ko pečem kruh ga stresem na peki papir in belega lahko uporabim vsaj trikrat, tega se ne da.

irena66

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

16. okt 2012 13:37

Hm,tudi jaz imam občutek,da rjav hitreje postane "malo zažgan".

Sicer ga kupujem v Lecleru in mi barva ne pomeni veliko.

Imam pa vprašanje.V kateri zabojnik za smeti sodi po uporabi?

Med papir ali med ostale odpadke.

 

 

lp

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

16. okt 2012 13:46

Kakšne težave... Ljudje se pa sekirajo zaradi krize, brezposelnosti in ostalih neumnosti.

 

seveda se zažge, za večkratno uporabo obstaja namenski peki papir.

Commis débarrasseur

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

16. okt 2012 14:14

Meni je drugače čisto vseeno kakšne barve je, samo da služi svojemu namenu. Je pa normalno, da opaziš, če si navajen na nekaj drugega. Saj opazimo tudi drugačno pakiranje ipd.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

16. okt 2012 15:13

darjuška je napisal/a:

 Meni je rjav odbijajoč, da ne rečem še kaj hujšega.



http://www.mojalbum.com/tajda

A potem so ti odbijajoče tudi rjave vrečke za kruh? Ali ves kruh sama spečeš doma, pa ne rabiš vrečk?

lp

cervus

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

16. okt 2012 15:14

Sej mene barva ne moti, moti me vonj po zažganem, kar pri belem peki papirju nisem opazila.

Ta je pa po peki čist črn skoraj.

In vsak ko pride v kuhinjo reče, a se ti je kruh zasmodil.

irena66

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti