Prevleka bakrenih loncev - kulinarika.net

barbara_s  

član od: 21.3.2008

sporočila:50

tema odprta - 31. avg 2012 9:42 | ogledi: 4.948 | odgovori: 3

Če kdo ve odgovor na to temo, so to dame in gospodje na kulinariki...

Torej: bakreno ponev je nekdo pustil prazno na ognju, kot rezultat je zdaj deloma uničena tista notranja prevleka lonca (zgleda, kot da se je malo natalila). Ali kdo ve za koga v Sloveniji, po možnosti v bližini Ljubljane (ampak za tisti lonec sem se pripravljena odpeljati tudi bolj daleč), ki bi to znal popraviti?

Hvala vsem.

barbara_s

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2501

31. avg 2012 10:31

Jaz bi na tvojem mestu za nasvet prosila kar proizvajalca posode; opiši mehanizem poškodbe, poslikaj in pošlji po mailu. lp, proxima

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

31. avg 2012 11:00

Včasih so to delali člani romske komjuniti ( po domače cigani ), sedaj, morda tudi oni gredo s časom naprej in devajo keramično prevleko.

Kolikor vem, tista prevleka je kositer ( ali kositer+baker ), pozanimaj se če najdeš koga, ki izdeluje kotle za žganjekuho, bi ti znal pomagat.

ežoj

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 4967

2. sep 2012 15:20

Barbara že v petek sem ti poslal ZS a kot vidim, ga nisi odprla. V njem je rešitev tvojega problema zato nemudoma poglej.

hedonist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?eta
Kaj danes za zajtrkPetrca_5
malo za hecBojaan24
MOJ vrteta
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti