Srčni infarkt

gajka  

član od: 16.4.2006

sporočila: 307

25. avg 2012 6:24

Manca 51, hvala za spodbudne besede. Upajmo na najboljše.LP

gajka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

26. avg 2012 17:50

Glede Stasy - angleško pravilno je Stacy, po moje to Vendy mislila, s s-jem pa se izgovarja bolj kot stasi in ne stejsi.

Ugibam pač.

Manca 51, glede mene pa --- hehe

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. avg 2012 18:13

Draga, bereš mi misli

Vendelina jr.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. avg 2012 19:56

Prosim če prenehate s temi komentarji z nicki. Vsak ima kakšrnega si je nastavil (in je bil na voljo). Spremeniti ga tako ne more. 

narava  

član od: 23.9.2014

sporočila: 13

28. okt 2014 19:47

Mai, vse sladice, ki so iz rastlinskih živil, so brez holesterola. Holesterol imajo samo živila živalskega izvora. Ogromno takšnih zdravih sladic, ki ne zapacajo žil, boste našli v knjigah: Jedilnik Druge gasilske brigade, Meso je problem!, Rešite se zasvojenosti s hrano, Kitajska študija - kuharica...

Ključno je, da vaš mož začne jesti izključno polnovredno rastlinsko hrano v vseh obrokih. Pri rastlinah se mora le izogibati oreškov in avokada, ker imata preveč maščob. Prosim resno vzemite ta nasvet, če želite, da bo vaš mož še dolgo živel. Več informacij o tem zakaj rastlinska prehrana zdravi ožilje, si lahko preberete v knjigi Prevent and reverse heart disease (v slovenskem jeziku bo izšla decembra pod naslovom Odpravite in preprečite koronarno srčno bolezen). Avtor zdravnik vas bo prepričal, da je to prava pot. 

narava

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

28. okt 2014 20:22

Ta gasilska brigada pa res pride in pogasi vse, kar ji pride na pot. Vendar pa ne verjamem, da bo fantom za to na dolgi rok zadostovala kopica sena na dan.

Upam, da tvoje knjige nimajo trdih platnic, sicer ti bo kdo s katero od njih prej ko slej razčesnil butico, če te ne bo prej infakrt od pretirane gorečnosti. Si prepričan, da nimaš tudi ti problemov s katero od novih hip zasvojenosti?

Sonja

Sandra_a  

član od: 6.12.2010

sporočila: 447

28. okt 2014 20:23

Narava, ne zavajaj. Sicer pa je v dveh letih, odkar je imel mož infarkt, verjetno že sama ugotovila, kaj vse mora v prehrani spremeniti...

Drugače pa holesterol ni noben bavbav, paziti moramo le, da ga ne zaužijemo preveč s hrano, nekaj pa ga moramo, ker ga telo samo ne proizvede dovolj. Holesterol je ključnega pomena v celičnih membranah, s pomočjo holesterola se tvori žolč, prav tako pomaga pri prebavi nekaterih vitaminov in pri sintezi vitamina D, pomemben pa je tudi pri sintezi določenih hormonov pa še kaj bi se našlo.

Sandra_a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti