Bolognese omako sem vročo nadevala v kozarčke, jo pastelizirala 45 minut , obrnila na pokrovčke, da se je ohladila. Pot je preostala in kosilo je bilo en dva tri..... Če bomo še kdaj šli tako daleč bom še kaj drupriprvilravila za seboj na ta način....
Kjer je volja, tam je pot. TrixiDomače konzervirane omake
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
