Mehiške palačinke

V mehiški restavraciji smo jedli palačinke z nutelo, banano in belo čokoladno kremo. Zanima me, če bi kdo vedel, kako bi doma naredila belo čokoladno kremo, ker je bila res odlična. Hvala za pomoč.



etbin

Temo je spremenil(a) etbin dne 10. jul 2012 17:20

poglej ganache. vzami pa malo več smetane. ali pa dodaj beli rum..

Hvala, odlična ideja :)

etbin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.