Tudi pri nas jim pravimo "cimbrji", malo debelejšim pa "bumbarji"![]()
. Mislim, da so v tesnem sorodu. Zelo so okusni, ker so sočni, sicer malo kisli, a meni so prav zaradi tega še bolj všeč.
Zerdelije?
Punce,
opremile ste me z nasveti, tako da grem jutri raziskovat okolico vaške obvoznice, potem pa še tržnice. Svet je poln lepih stvari, če se dajo pretvoriti v marmelado, toliko bolje. Pa bo tehtnica na pomlad spet ječala...
SonjaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
