Zanima me ali v slo sploh obstaja fakulteta v tej smeri? Vem, da obstaja srednja šola ampak za fakulteto se nisem slisala.
kajaeva
Zanima me ali v slo sploh obstaja fakulteta v tej smeri? Vem, da obstaja srednja šola ampak za fakulteto se nisem slisala.
kajaeva
Kar sem jaz seznanjena obstaja samo poklicna šola za slaščičarstvo, srednja tehnična pa je že spološno - živilski tehnik in mislim, da gre tudi fakulteta v smeri živilstva na splošno.
patkaZaenkrat mislim, da je največ slaščičarski mojster.
gaja 1Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.