Sushimama

Sem pregledala ocene lokalov, vendar je nekoliko zastarelo. Kakšna je hrana? Cene? Me zanima, ker nameravam tam praznovati roj.dan.

Lila Roza

Hrana je super, cene pa temu+lokaciji+slovesu primerne. Torej visoke. :) Pripravi ta veliko denarnico, če imaš namen povabiti še koga, razen najdražje/ga. 

s0ncek*

Zakaj pa ne greš enostavno tja na testni obrok in presodiš iz prve roke? Če boš imela več povabljenih, se morda lahko dogovoriš za meni in bolj prijazno ceno...

strelka

Se strinjam s Strelko. Ni ravno poceni, je pa dobro.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.