Acai detoxan kapsule

jasmina21  

član od: 26.1.2011

sporočila: 22

tema odprta - 11. jun 2012 14:05 | ogledi: 15.669 | odgovori: 9

pozdravček!

 naročila sem si kapusule za pomoč pri hujšanje Acai Detoxan od sensilaba.in me zanimajo vaše izkušnje če jih uživate,ali so res unčinkovite.seveda pri zdravi prehrani upoštevam tudi gibanje-tek vsaj dan.

jasmina21

mamica_V  

član od: 7.10.2009

sporočila: 24

11. jun 2012 14:26

Preizkušeno. Škoda denarja. Žal. Nikoli več nobenih kapsul. Samo zdrava prehrana, ne preveč, pa gibanje. To je edini recept.

mamica_V

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

11. jun 2012 15:48

Zakaj misliš, da poleg zdrave prehrane in gibanja potrebuješ še drago plačani čudež? Če se odrečeš vsem nepotrebnim viškom v vsakodnevnih prehrani in se redno giblješ, potem kile niso problem. Če je tale 21 tvoja starost, potem, pucna, malo manj jej in se redno ukvarjaj s športom, takim, pri katerem se vsak dan za vsaj pol ure dodobra zadihaš, pa bodo kile kar padale s tebe brez urokov v kapsulah. Tam nekje okoli petdesetih se ti pa res začne še zrak, ki ga dihaš, lepiti na zadnjo plat in trebuh, ampak saj o tem ne sprašuješ. 

Raje namesto v kapsule investiraj v kako lepo cunjico, ko boš shujšala, ker bo še vedno poletje, ti boš pa potrebovala novo garderobo, če se boš resno vzela skupaj. 

Sonja

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

11. jun 2012 16:52

Hahaha, kaka fora! Na žalost imam acai prašek doma, pa nič ne pomaga pri hujšanju. Gibanje in spremenjena prehrana, pa bodo acai kapsule tudi pomagale.

yulchi

Tinky Binky  

član od: 10.3.2012

sporočila: 334

11. jun 2012 22:25

Tudi jaz že dober čas jemljem Acai kapsule ameriškega proizvajalca NOW Foods in pri meni ni zaslediti shujševalnih učinkov. Glede na to, da so pri NOW naredili obširno študijo jagod acai in vpliva na zmanjšanje teže niso zasledili, me je zelo presenetila reklama, ki vse to obljublja. So pa te jagode močan antioksidant, krepijo imunski sistem, ohranjajo vitalnost, skrbijo za zdravo srce in ožilje in ščitijo pred infekcijami v telesu. V vsakem primeru dobro vplivajo na telo, če pa sam poskrbiš za zdravo prehrano in še malo pomigaš zraven, pa tudi zmanjšanje teže ne bo izostalo.  

Tinky Binky

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

12. jun 2012 0:34

Včasih pogrešam knof kot je na fb, všeč mi je, samo da bi tukaj lahko dodali še obratno od tega, pa brez zamere.

Jasmina21: s temi preparati ne shujšaš, kot ne s hbl, kot ne s čaji, kvasom, limono, kisom..., ampak voda in pa raznovrstna prehrana, ki ne boš verjela, vsebuje tudi pregrehe, been there and still going down... določene zadeve so mogoče ok dodato, ampak ne namensko za hujšanje...

_tmickena_

Natalija 84  

član od: 20.5.2011

sporočila: 46

13. jun 2012 20:12

OJ!! Oglašajo pa reklamo in rezultate neverjetne ........................v denarnici minus .lp

Natalija 84

kajkaja  

član od: 24.12.2020

sporočila: 1

24. dec 2020 14:02

Te stvari pomagajo pri napihnjenosti in odvajanju vode, niso pa namenjene toliko hujšanju. Je pa vedno priporočljivo opraviti kakšen naravni detox telesa. Jaz za ta namen uporabljam tole: (odstranjeno zaradi nedovoljene reklame)

kajkaja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

27. dec 2020 21:37

Zamera gor ali dol, naravni detox se dela brez kapsul in praškov po naravni poti: manj žri in več migaj. Amen. Pa veliko uspeha.

Sonja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. dec 2020 9:26

Jp, na letošnjem sem odbila 4 kile, preddecembrsko pucanje. Verjetno bo sledilo tudi januarsko.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti