Zahvala uredništva

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 11. jun 2012 10:05 | ogledi: 24.740 | odgovori: 4

Prav je, da se zahvalimo v imenu kolektiva Kulinarika.net tistim, sicer redkim članom, ki kljub temu, da so storitve odprte za vse, še naprej z donacijo v obliki Plus paketa podpirate delo uredništva. Seveda gre zahvala tudi vsem, ki prispevate svoje recepte, znanje in modrosti in vsem, ki nas obiskujete in širite glas o nas čez gore in vode.

Hvala vam, vsakemu posebej in vsem skupaj! 

 

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

11. jun 2012 10:12

Poleg računalnika imam delfinčka - šparovčka, če bi bilo po moje bi morali kovance ukiniti, gredo mi na živce in zato si vsak dan praznem denarnico. Ne bom povedala koliko se je nabralo, za dva, tri, štiri in več pluskov.

Hvala tebi Jernej in vsem za vse kar storite za nas!

Z veselejm prispevam in z veseljem še bom!

 

Prisrčen pozdrav vsem vam, ki se tako žrtvujete za vse nas!



Živi s srcem, ne z glavo.

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 11. 2012 10:15

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

12. jun 2012 8:22

Hvala tudi vam za to kul stran....kul kot cool in kot kulinarično...sama vas že nekaj let spremljam,v zadnejem letu bolj intenzivno..in bom z tem tempom tudi nadaljevala..najbolj pa me veseli,ko vidim ,da veliko mladih..(no tudi sama sem še mlada ) obiskuje to kul stran..tudi moji punci...

Baza receptov,nasvetov je feenomeenalna...jo je kar težko dopolnjevat..ma mi se ne damo..še jo bomo gradili.

Lep pozdrav iz oblačne Vrtejbe

Vrtejbenka

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

12. jun 2012 9:27

Vrtejbenka je napisal/a:

..najbolj pa me veseli,ko vidim ,da veliko mladih..(no tudi sama sem še mlada ) obiskuje to kul stran..



Vrtejbenka

 

...meni je pa v veselje, da smemo tudi stari (no, tudi sama sem že v letih) obiskovati to stran...

 

nola

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

13. jun 2012 17:28

Meni pa je računalničar včeraj nekaj "rihtal" računalnik, tako da nisem bila prijavljena, ko sem šla danes na Kulinariko. In sem videla, s čim mi je prizanešeno, ker imam plusek. Je vredno že to, da se izognem reklamam!

teta torta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti