hmmm, meni je tud herbalife pomagal, sem pa ratala čist obsedena s svojimi kilami in zaradi tega zapadla v MH, ker lahko prodajaš svoj rezultat...herbalife ni dieta ampak za zmerej prehrana, ker načeloma začneš drugače jest - če prekineš, se vrneš nazaj v kilažo.
AnansieHerbalife prebava???
jaz pijem herbalife 14 dni...samo eno kilo sem se zredila ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
