Listnato testo

katarinčica  

član od: 28.4.2010

sporočila: 4

tema odprta - 12. mar 2012 10:25 | ogledi: 10.040 | odgovori: 4

Lepo pozdravljeni vsi skupaj, danes prvič sodelujem na forumu, sicer sem članica kulinarike že kar nekja časa.

prosila bi če mi lahko kdo napiše recept za listnato testo. Tašča mi je rekla, da je to zelo zahtevno;

Jaz bi ga želela preizkusiti-mogoče pa uspe...

Hvala in lp vsem skupaj.

Katarinčica

katarinčica

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

12. mar 2012 10:38

Tema o listnatem testu je v forumu zadnje dni precej aktivna; še vedno je celo med zadnjih 25. Če si članica že kar nekaj časa, bi lahko vsaj preverila, ali tema/recept že obstajata, ne pa, da po nepotrebnem odpiraš novo temo.

s0ncek*

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. mar 2012 10:40

Tule se najde, je nekaj dni nazaj tekla debata sicer o kupljenem, a so potem dekleta speljala na prirpavo doma.

Osnovni recept je pa v vsaki kuharski knjigi, ali pa ta postopek, če ti jezik ne dela težav.

 

Mamamia

mamamia

katarinčica  

član od: 28.4.2010

sporočila: 4

12. mar 2012 12:24

Ne vem zakaj mora biti v tej Sloveniji vedno nekdo, ki ima nekaj proti. Nisem prosila za pametovanje ampak samo recept;

Sicer pa soncek nimam časa pregledovati strani podrobno ker sem v službi-doma pa nimam dostopa do interneta.

Nismo vsi tako zelo bogati, v tej državi živimo ljudje, ki si marsikaj ne moremo privoščiti!!!

Vam Mamamia pa najlepša hvala za pomoč.

Lp, Katarinčica

katarinčica

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

12. mar 2012 15:19

Le zakaj bi imela kaj proti? In če že, potem povej tudi, proti komu ali čemu naj bi bila?

 

In glede na to, da si imela čas odpreti novo temo, si imela tudi čas preleteti seznam zadnjih tem v forumu, če pa to res vzame toliko časa, da ti ni zneslo, pa lahko v dveh sekundah v iskalnik vtipkaš "listnato testo" in naj me vrag, če ne bi dobila odgovora. Sploh, ker praviš, da si že nekaj časa članica, se mi zdi, da bi lahko vedela, kako gredo stvari tu gor.

 

To, ali si nekdo nekaj lahko privošči ali ne, pa nima nobene zveze s tem, kar sem napisala.

 

Pa naj ti testo čim bolje uspe!



s0ncek*



Sporočilo je spremenil(a) s0ncek* dne 12. 2012 15:19

Sporočilo je spremenil(a) s0ncek* dne 12. 2012 15:20

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti