24kitchen

matejaoz  

član od: 1.6.2010

sporočila: 329

28. mar 2014 9:33

Daga, hvala za recept. Bom probala naredit čez vikend, pa potem to kremo dodat v okrogel kolač, potresen z mandeljni.

 

 

matejaoz

marcell  

član od: 13.5.2013

sporočila: 164

28. mar 2014 21:05

zzak1977 je napisal/a:

Iz 39ih strani boš pa ja razbral ali se kam gre v oddaji. Še lažje in hitreje bo, če obiščeš njihovo stran.



Commis débarrasseur

Ne da se mi brati vseh teh sporočil...

marcell

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

29. mar 2014 12:27

pa kaj je temu rudolfu... vedno bolj dvomim da sploh zna kaj bolje kuhati od povprečja.. danes je delal stebelno zeleno v sladko kisli omaki kao po kitajsko. in on da zeleno na vročo ponev za približno pol minute, da niti malo ne porjavi, potem pa zalije s kisom... s kitajskimi nudelni da kuhat korenček... in okej še par sestavin, samo od vodilnega kuharja na takem kanalu bi pričakovala da bo vsaj zelenjavo zapekel, ne pa kuhal.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. mar 2014 15:22

Saj vem, da ena lastovka še ne prinese pomladi...ampak ko sem videla, kako pristno potico naredi, sem MOČNO podvomila, da naredi karkoli pristnega. 

Vanja

svenska  

član od: 7.11.2008

sporočila: 337

31. mar 2014 13:08

Z veseljem pogledam predvsem kuharske oddaje Annabel Langbein, deloma zaradi receptov, v veliki meri pa predvsem zaradi cudovite Nove Zelandije.  Veckrat sem ze naredila njeno cokoladno torto (http://www.annabel-langbein.com/recipes/the-ulti) vendar s pol manj sladkorja. Sicer mi vedno razpoka po sredini ampak ni panike, okus in tekstura sta odlicna.

Tudi palacinke (mislim na tiste tipa "crepes") delam ze dolgo casa prav po njenem receptu, ki se za moje pojme in za naso druzino se najbolj obnese: skodelica (=2,5 dl) in pol moke, 2 skodelici mleka, pol skodelice vode, 3 jajca, scep soli, scep sladkorja in dve zlici stopljenega masla. Pustim stati v hladilniku 20-30 minut in iz te kolicine specem nekje od 8-10 krasnih palacink.

svenska

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

11. apr 2014 11:24

Danes prične na programu 24kitchen nov kuhar z novo oddajo Umetnost okusov.Gre za turškega kuharja,ki pripravlja turške jedi.Uvodna špica je zelo privlačna,prikazuje njihove jedi v posodobljeni obliki,na oko zelo privlačno,simpatičen kuhar in njihov jezik zelo všečen.Tako da,se dobimo danes na Monte di Canape pri ogledu njegovih prvih oddaj... 

Vrtejbenka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

11. apr 2014 12:26

ja izgleda bolje kot ta finka ki sem jo dvakrat gledala. obup! Ne vem zakaj bi jo sploh kdo gledal. A) ne zna kuhat b) ni niti simpaticna c) recepti nic posebnega . 

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

11. apr 2014 12:28

jaz ce ravno naletim ob zajtrku gledam jamieja ali annabel ali anthonyja, ostalo prestavim. kanal je poln balasta

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

11. apr 2014 16:27

bannanna je napisal/a:

ja izgleda bolje kot ta finka ki sem jo dvakrat gledala. obup! Ne vem zakaj bi jo sploh kdo gledal. A) ne zna kuhat b) ni niti simpaticna c) recepti nic posebnega . 



Niti toliko spoštovanja do publike nima, da bi stala za pultom. Kot, da bi ji bila celotna stvar odveč.

Moj mož je poln dnarja, men je pa mauv dovgcajt, neki bi počela, ampak se mi ne da niti govort. Se bom usedla na stol pa mal kuhala, sej folk ni prov pameten pa bo mislu da ful obvladam. Aja, pa ful sem lepa.

Commis débarrasseur

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

11. apr 2014 16:33

zzak1977 je napisal/a:

bannanna je napisal/a:

ja izgleda bolje kot ta finka ki sem jo dvakrat gledala. obup! Ne vem zakaj bi jo sploh kdo gledal. A) ne zna kuhat b) ni niti simpaticna c) recepti nic posebnega . 



Niti toliko spoštovanja do publike nima, da bi stala za pultom. Kot, da bi ji bila celotna stvar odveč.

Moj mož je poln dnarja, men je pa mauv dovgcajt, neki bi počela, ampak se mi ne da niti govort. Se bom usedla na stol pa mal kuhala, sej folk ni prov pameten pa bo mislu da ful obvladam. Aja, pa ful sem lepa.



Commis débarrasseur

 

O kateri kuharici to vidva govorita?

Prve oddaje turškega kuharja sem si pogledala in mi je všeč..

Vrtejbenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti