24kitchen

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

11. mar 2012 20:33

SUZANAZ je napisal/a:

Čeprav je mož celo pojedel.



Suzi

 

Možje so včasih znani po tem, da vse pojedo.

Moj dragi je z leti s tem prenehal. Pravi, da ni vredno kalorij. Ne vem, od koga je to pobral.

 

Vanja

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

17. mar 2012 12:52

Moj pa še vedno vse poje, kar vsebuje sladkor. Potem seveda hujša ampak pravi, da je vredno. Zdajle pečem Rudolfovo Sirovo torto, izgleda super poročam okus. Uporabila sem Philadelphia sirček in ne skuto.

Suzi

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

17. mar 2012 19:14

Tortica je bila odlična, sicer se peče 2 uri ampak je zelo dobra.

Suzi

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

18. mar 2012 18:32

Glede tega kanala sem preverila na Siolovi ponudbi - samo Mega paket ponuja ta program. Mi ga nimamo, žal

Sweetie

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

18. mar 2012 18:35

ne bo držalo, Sweetie - mi nimamo mega paketa, ampak onega prelestnega (no, ja ;-))) Nizozemca pa lahko občudujem na 65 kanalu al jarku al kako že. Preverjeno!

lp

cervus

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

4. apr 2012 15:36

Meni so zelo všeč Rudolfovi kuharski recepti, ker so večinoma preprosti, jedi pa okusne

Angelike žal ne morem gledat, čeprav je čisto simpatična gospa. Je prepočasna zame in vmes začnem mislit druge reči.

Gledala sem tudi že gospo, ki kuha latinsko ameriške jedi, pa se mi je njena razlaga zdela nenatančna.

Mi je pa zelo všeč Nenad Veljković, ki ima novo oddajo Lako, Može svako. Za pogledat je mlajša in balkanska verzija Rudolfa, sicer ni tako spreten - včasih mu kaj pade dol, pa jedi ne izgledajo tako fenomenalno-, a je simpatičen in duhovit (balkanski humor mi je od nekdaj všeč). Čeprav so mi Rudolfovi recepti bolj všeč kot njegovi, je Nenadov plus jezik - govori srbsko, kar pomeni, da ga razumem, tudi če zraven počnem kaj drugega :).

motovilčica

NiLe  

član od: 26.11.2007

sporočila: 3

26. apr 2012 10:01

Živjo, pred kratkim sem odkrila ta program in mi je res super. Prav sprostim se in neznansko uživam.

Najraje gledam Rudolfa - oddaja Rudolph bakery in hitri obroki. Odlični recepti in kar nekaj trikov sem se že naučila. Všeč mi je njegov način priprave, kuhe in tudi aranžiranja. Pri sladicah pa ... en recept boljši od drugega Zanimivo mi je le to, da skoraj v vsako sladico da vanilijev strok - jaz jo obožujem, ampak da bi jo toliko uporabljala pri peki, pa ne gre

O Italijanu ne bi izgubljala besed ... grrr, kr neki ... Bianca in John sta tudi všečna.

Čez praznike bom sprobala par receptov in upam, da bo tako dobro kot izgleda na ekranu

lp, Nile

NiLe

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

26. apr 2012 10:49

NiLe, uporaba prave vanilje pri peki je dobra naložba. Samo v biskvite s čokolado je ne dam, ker jo čokolada prevlada, tja dam burbon vanilin sladkor. V kremah jo pa vedno uporabim in je super! Na postrgane stroke pa mlet sladkor in je...

Vesnuska

NiLe  

član od: 26.11.2007

sporočila: 3

26. apr 2012 11:25

Vesnuska, hvala za nasvet ... saj vem, da je okus čisto drugačen, če uporabljaš vanilejev strok, ampak je kar draga zadeva. Pa tudi že 2x sem se "opekla", ko sem kupila strok in je bil čisto posušen. Kakšen nasvet, kje ga kupuješ?

Hvala in lp.

NiLe

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

26. apr 2012 12:30

Vanilijeve stroke kupujem v Leclercu. Po dva sta pakirana in prideta slab evro. Vedno so zelo ''mastno-sočni'' in zelo aromatični. Sem prej kupovala od Dr. Oetkerja pa niso bili pol toliko kvalitetni. Od Kotanyja sem kupila samo enkrat, ker je bil praktično neuporaben - čisto suh!

Vesnuska

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti