Olje za cvrtje krofov

tema je zaklenjena

Mene pa zanima katero olje uporabljate za cvrtje krofov. Jaz sem vedno uporabljala olje zvezda, a kaj ko se je že po nekaj krofih začelo peniti. Potem pa tako veste - slabi venci. Prvih nekaj krofov je bilo lepih, potem pa z vsako novo rundo manj.

Prav tako so težave pri cvrtju lignjev. Po 2.,3. rundi olje že kar čez kipi.

Kakšne izkušnje imate s tem?



suzi1973

Temo je spremenil(a) suzi1973 dne 16. feb 2012 14:12

Vsekakor se njbolje obnese palmino olje. Je pa to dražja varianta.

 

Tatjana

Odprta tema povsem enake vsebine, nadajujte v njej, prosim.

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1714 za cvrtje

 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.