Zahvala: krofi na kulinarični sloveniji

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 20. dec 2003 20:03 | ogledi: 14.604 | odgovori: 24

Pozdrav

Tiste, ki z nami delite svoje kuharske skrivnosti v obliki receptov, bodo za novo leto pričakali posebne vrste krofi...

Psssstt, več še ne povemo...

[jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. feb 2004 21:37

Krofi bodo predvidoma delovali za pusta Vse obiskovalce pa naprošamo in opozarjamo, da ne prepisujejo dobesedno receptov iz kuharskih knjig, revij in drugih medijev! V nasprotnem primeru boste izgubili vse krofe, ki ste jih zbrali. Prosimo, če pošiljate svoje recepte. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

cirila  

član od: 24.7.2003

sporočila: 117

16. feb 2004 10:13

Hja... kaj pa, če se pošteno napiše vir? Včasih je človek nad kakšni receptom iz knjige ali revije navdušen in bi ga rad posredoval tudi drugim. Mogoče bi lahko za takšne prepisane recepte odprli poseben predalček na forumu? Sem že sama hotela povprašat na to temo. Imam super recept za piškote, našla sem ga na www.mniammniam.pl Avtorico sem prosila za dovoljenje, da ga prevedem in pošljem na Kulinarično Slovenijo in sem ga dobila. Zdaj, ko je Jernej tako strogo nastopil, si pa ne upam. Simona Sporočilo je spremenil(a) cirila dne 16. feb 2004 10:16:38

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. feb 2004 10:28

Popravljam svoje obvestilo: Objavljate lahko vse, kar je vaše oz. za kar imate dovoljenje avtorja, da lahko objavite. Če imaš dovoljenje za recept, ga seveda objavi . Obiskovalce le naprošam, naj spoštujejo avtorske pravice, ker je poslano njihova odgovornost. V bistvcu sem napisal le nekaj, kaj je tako ali tako jasno in znano in piše tudi v pogojih članstva. Istočasno bi tudi prosil vse uporabnike, ki so poslali svoj recept na KulSlo in ga zagledali (ne pod svojim imenom) na kakšni slovenski konkurenčni strani, naj nam nemudoma sporočijo, ker je v zadnjem času velik trend, da se prepisujejo recepti, ki ste jih poslali na to stran. Če sami pošljete recept tudi na kakšno drugo stran, je to seveda vaša zadeva, če pa ga nekdo prepiše pod svojim imenom, pa je nekaj drugega. To sem napisal, ker je nekaj naših obiskovalcev odkrilo svoje recepte pod drugimi imeni na drugih spletnih straneh in nas spraševalo, če smo njihove recepte prodajali naprej. Halo! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. feb 2004 12:30

Kolikor sem želel končati storitev krofov za pusta, mi žal ni uspelo, tako da bodo na voljo čez nekaj tednov... Hudega ni, ker jih zbirate, nihče pa jih še ni zbral dovolj za pretvorbo v plus paket. Prosim za razumevanje in opravičilo. Pust bi bil pač najboljši čas Zaradi fore Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Lidjocka  

član od: 15.7.2003

sporočila: 7

15. apr 2004 14:57

Zdravo! Imam eno vprašanje glede zbiranja krofov (odgovor sem sicer sama poskušala najti, pa ni mi uspelo), in sicer: - kako se zbirajo krofi - kje lahko vidimo, koliko krofov smo si že nabrali - koliko krofov moramo zbrati za plus paket? Hvala za odgvor in veliko uspeha! Lidjocka

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

15. apr 2004 21:20

Koliko krofov imate lahko vidite če kliknete nastavitve , tam si ogledate svoje nastavitve in spodaj še število krofov. Zbirate jih tako, da pošiljate recepte(en recept dva krofa_vsaj mislim!) ostalo bo povedal Jernej! LP! ANJA

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. apr 2004 21:28

Krofi so v delu in žal še niso končani zaradi višje sile. V maju bodo delovali! Vidite jih v nastavitvah, dobivate pa jih za poslane recepte in sicer 2 ali pa 1 krof, za Plus kodo jih bo treba zbrati med 100 in 120. Dobivati jih bo mogoče tudi pri nekaterih drugih področjih sodelovanja. Več, ko bo narejeno. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

5. jul 2004 8:45

Jernej,ali bo kaj krofov za pusta? Vesna Leben

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. jul 2004 10:26

Bodo Zdaj se je še dodatno zapletno zaradi slik, ki jih pošiljate, tudi te bodo nagrajene... Večina kode je pripravljena, ne upam pa se jo priključiti v tem trenutku, ker ni testirana. V juliju bom odsoten in zlato pravilo je, da ne menjaj kode na strani tik pred zdajci Ker gre lahko kaj zelo narobe. V primeru da je kdo poslal več kot 50 receptov in nima paketa, ga naprošam, da se mi oglasi na zasebno sporočilo, pa mu bom ročno dal krof. Se še enkrat opravičujem za zamudo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

manuela123  

član od: 22.10.2004

sporočila: 1

22. okt 2004 19:32

bodo za pusta! lp manuela manuela123

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti