Zelo pomembno:
sprememba v naročanju plus paketa

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 19. dec 2003 15:32 | ogledi: 2.862 | odgovori: 15

Spoštovani naročniki Plus paketa

Nekaterim izmed vas se 15.1.2004 izteče letna naročnina na Plus paket. Letos smo pripravili nekaj sprememb pri naročilu (cena je ostala enaka).

Plus paket ne bo več vezan na vaše uporabniško ime, kar omogoča dve stvari:

1. Vnašanje kode in s tem odklepanje paketa kadar sami želite (ni nujno torej takoj po plačilu) - vsa evidenca o naročilih, plačilih in porabi bo prikazana v uporabniških nastavitvah.

2. Kupovanje kod za darilo

Naročanje in vanašanje Plus paketa bo potekalo podobno kot je nakup Mobi kartic. Naročili boste 12 mestno kodo, po plačilu boste prejeli kodo in jo aktivirali, kar vam bo odprlo (oz. podaljšalo) naročnino na Plus paket. Kodo boste dobili v obliki bona po pošti (če boste tako želeli), kar bo idealno darilo prijateljem in bližnjim.

Naročanje kod za darila bo mogoče od danes oz. jutri., naročanje za NOVE NAROČNIKE bo pripravljeno v nekaj dneh, sedanji naročniki Plus paketa pa bodo kode lahko naročali po 1.1.2004.

Prosim če vsa vprašanja pošiljate v to temo.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1691

19. dec 2003 17:54

Kako se lahko mi naročimo, ki že imamo PLUS paket in nam poteče 15.01.2004. Torej komu sporočimo, da bi radi PLUS paket podaljšali za eno leto? LP Saša Saša-Aleksandra Venturini

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

19. dec 2003 18:20

Pozdrav Sporočiti ni potrebno nikomur, po 1.1.2004 se bo pojavila možnost NAROČITE KODO med solnicami, prejeli pa boste tudi obvestilo, da se vam članarina izteka. Naročili boste kodo in jo plačali. Ko bo plačana, boste v nastavitvah kliknili na AKTIVIRAJ KODO in podaljšani boste za eno leto. Če boste kodo aktivirali do 15.1.2004 se vam bo leto dni prištelo naročnini (torej do 15.1.2005), če pa boste aktivirali kodo kasneje (denimo 20.1.2004) se vam bo naročnina odprla do 20.1.2004, pet dni pa paketa ne boste imeli. Saj bo zelo enostavno, težko je obrazložiti... Gre za to, da boste kodo kupili kot mobi kartico (seveda ne v trafiki), vtipkali oz. sprožili pa jo boste kadar boste želeli. Lahko prej, kasneje... 1 leto se bo enostavno prištelo. Kodo boste lahko tudi podarili prijatelju, če boste želeli (uporabiti jo je mogoče le enrkat). Skratka, bolj boste svobodni v odločanju... In zakaj tega ne morete narediti v tem trenutku? Zato ker je celoten sistem v intenzivnem testiranju, da bo vse delovalo kot je treba. Obvestilo sem poslal zato, ker me je nekaj naročnikov že spraševalo, kako naprej. Obveščeni boste torej s sporočilom na KulSlo in po emailu, od kdaj naprej bo možen nakup kod... Novi naročniki bodo kode kupovali že od jutri, ker bomo stari način naročanja zaprli. Vse, ki ste naročili Plus paket v zadnjem tednu, naj ne skrbi, saj bodo plačali in bili priglašeni v Plus paket "po starem" načinu prijave. Lep pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

22. dec 2003 10:14

Če prav razumem, ne bo potrebno nobeno pošiljanje po pošti (razen če izrecno želiš bon za darilo, ali ne?). Fino se mi zdi, da bi vse lahko šlo po e-mailu oz. sporočilih na Kulinariki. Tele vaše natisnjene kuverte z znakom Kulinarike, kuharčkom itd. so prav simpatične, vendar ne zamerite, med službeno pošto zelo čudno izgledajo (no, na domači naslov jih pa pač tudi nočem). Tako da bi zelo rada, da lahko plačam Plus paket in hkrati ne dobim ničesar po klasični pošti, ne obvestila, položnice ne originalnega računa (ali pa vsaj v nevtralni kuverti). Prav skrbelo me je že, kako bom letos to izvedla. Mimogrede, pozdravljam tudi (končno) anonimnost na kulinariki. Uporabniško ime in pravi kontaktni podatki v vaši bazi so čisto dovolj. Saj nimam kaj skrivati, vendar - sto ljudi, sto čudi. Ampak saj s tem ste že sprijaznjeni, ali ne? LP Fani

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

22. dec 2003 11:08

Pozdrav Račun je žal treba poslati, brez tega ne gre. Račun pošljemo na naslovu, ki ste ga navedli v prijavi. Zdaj če ne želite kuverte s kuharčkom lahko vam pošljemo v navadni kuverti. Če je še več takšnih uporabnikov lahko naredim kljukico pri naročilu: pošlji v navadni kuverti ali kaj podobnega. Sporočite tudi drugi... Zamerim pa nič, ni naša posebna kuverta za vse priložnosti... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

22. dec 2003 19:48

Vse naročnike Plus paketa obveščamo, da lahko že naročijo novo kodo in si zagotovijo nemoteno delovanje. Sistem vas bo 14 dni pred potekom obvestil z zasebnim sporočilom in nato še 3 dni pred potekom naročnine. Kodo lahko naročite na naslovu: www.kulinarika.net/uporabniki/vpis Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

9. jan 2004 12:40

Mene pa zanima kaj je s tistimi KROFI? Lp, Asja

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

9. jan 2004 12:51

Vse o krofih si lahko preberete na osebnih nastavitvah, kjer lahko vidite, koliko ste jih zbrali, seveda ce ste bili vsaj malo aktivni v preteklem letu. Lep pozdrav! Anja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. jan 2004 14:28

Krofi SO V DELU... Predvidoma bo potrebno 100 krofov za eno kodo plus paketa, ni pa še 100% določeno. Zaenkrat se krofi ŽE ZBIRAJO, storitev pa še ni NAREJENA, tako da jih ne morete še uporabljati. Krofi se bodo zbirali tudi za druge stvari ne le za recepte oin ob raznih prilikah bodo dodatni krofi. Recimo če bo recept najbolj priljubljen v nekem mesecu itd... Točno kaj bo je pa še v povojih. To kar sem dal gor sem zato, da boste vedeli, da se vam bomo za prispevke zahvalili ne nek način. Treba pa je vedeti, da bo do leta plus paketa relativno "težko" priti, torej bo potrebno kar nekaj časa sodelovati, ne le poslati 2 recepta... To je upam da logično... Tudi za sporočila v forumu se krofi gotovo ne bodo podeljevali. To je tudi že znano. Želja je, da bo mogoče krofe menjati tudi za kaj konkretnega, ne le za plus paket, tukaj je veliko odvisno od sponzorjev... Ampak to zadnje ne bo v kratkem... Upam, da sem malo pojasnil, kako je s krofi. Možnost menajve za Plus kodo bo mogoča predvidoma v februarju... Ampak če pošljete recept, boste dobili 1 ali 2 krofa (če bo objavljen). To se že zdaj beleži, ne glede na to, da storitev še ne deluje. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

izzy  

član od: 23.3.2003

sporočila: 43

14. jan 2004 15:40

Kako je kaj s placilom preko neta s kartico? Jaz sem imel lani probleme, ker sem prvo moral v Slovenijo, da sem placal. Sicer bancno nakazilo iz tujine stane veliko prevec :( Iztok Umek

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. jan 2004 16:09

Na žalost (še) ne moremo poslovati preko kartice. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti