Mikrovalovka

neznan uporabnik
tema odprta - 3. mar 2001 17:57 | ogledi: 2.178 | odgovori: 9

Lepo prosim, če mi lahko kdo pove katera mikroval.pečica je kvalitetna in kaj mora dobra mikr.pečica imeti, da jo je pametno kupiti.

neznan uporabnik

3. mar 2001 22:12

Zelo dobre so pečice ki imajo tudi vroči zrak, in se da kombinirati z mikrovalovi. V taki pečici se hrana ne samo pogreva pač pa tudi peče in zapeče. Vrata pečice se ne smejo odpirati navzdol , ker nehote položimo posodo nanje in jih lahko poškodujemo. Dobro je da ima pečica več stopenj pečenja in da je digitalna. To pomeni da lahko pogrejete žemljico tudi na 5 sekund.

neznan uporabnik

4. mar 2001 1:46

Sama mikrovalovke nimam (je ne uporabljam dovolj pogosto da bi jo potrebovala) ampak bi priporocala da ima v "pecici" kroznik ki se vrti ko pecica "pece". Tako je zagotovljeno da je hrana enakomerno izpostavljena valovom. Ce imate obicajno mikrovalovko (samo z valovi) ne bi priporocala da v njej kuhate meso, saj valovi ne unicijo vseh bakterij tako kot vrocina.

neznan uporabnik

4. mar 2001 17:19

Res je veliko boljša mikrovalovka če ima vrteči krožnik. Lahko pa je tudi brez, sedaj so pečice narejene tako da imajo na vrhu razpršilec mikrovalov in nam ostane veliko več prostora za pečenje.. Spremenil(a) - marinka dne 04 Mar 2001 17:21:11

neznan uporabnik

6. mar 2001 8:36

Nekaj takih pečic sem našla. Edine katere bi ustrezale vsemu tistemu, kar ste mi svetovali, so Delongijeva, Boscheva in Panasonicova. Sicer tudi Whirpoolova, vendar se vratica odpirajo navzdol. Cena za Delongijevo in Boschevo bi še kar šli, ampak Panasonic je pa 100.000 sit. Imajo torej vse; vroč zrak v kombinaciji z mikrovalovi, žar,več stopenj pečenja, digitalna, vrteč krožnik. Kaj vi mislite na to? Hvala in lep pozdrav!

neznan uporabnik

6. mar 2001 11:56

Panasonikovo poznam , ker sem jo uporabljala v Ameriki in vem da je dobra. Je tudi dovolj velika , res je da ne vem koliko članov družine imate. Toda dobra pečica tudi zunaj ni veliko manj kot 100.000 sit. Slučajno vem za cene , ker me veliko ljudi sprašuje katera je dobra in koliko stanejo. Ne delam reklame za nobeno , ker tudi ne vem kje se dobijo toda vedno pogledam cene takih ki bi jih jaz za sebe kupila , če bi mi moja odpovedala. Spremenil(a) - marinka dne 06 Mar 2001 11:58:41

neznan uporabnik

6. mar 2001 12:38

Ja, takole. Pečico sem že naročila. Kar bo pa bo. Sicer je izpadlo tako, da sem naročila Sharpovo, stane 80.000,00 sit, je pa edina za tak denar, da ustreza vsemu naštetemu. Tisti dve iz prejšnje debate nista imeli vročega zraka, pa sta bili 75.000,00 sit. Upam, da bo o.k.!

neznan uporabnik

6. mar 2001 12:50

Tudi za to pečico sem napisala knjigo. Pečica je zelo dobra seveda ne vem kje je sedaj narejena. Nekoč je bila Japonska. Vernewmiti mi da sem jo kupa leta 72 in imela veliko tečajev na njej in sem jo zelo veliko uporabljala in še enkrat mi je padla na tla , pa še vedno dobro dela.To je tudi važno. Verjetno ste jo naročili pri tehnounionu oni so kar solidni in imajo tudi servis. To je zelo važno. Želim Vam veliko uspeha in uporab e , ker samo tako se izplača.

neznan uporabnik

24. jan 2002 9:44

Ali mi lahko g.Marinka sporoči naslov Knjige za pripravo hrane v mikrovalovki kombinirano (topli zrak)+infra LP Ibereti Irena Beretič

Marinka  

član od: 3.9.2001

sporočila: 123

24. jan 2002 12:19

Nažalost knjiga je rasprodana že dolgo časa. Dobite na KULSLO nekaj navodil in receptov. Marinka Marinka Pečjak

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti