V zmrzovalniku imam puranje peruti (pakirano,pivka) pa nimam pojma kaj naj z njimi...kaksen nasvet?
carsolina
V zmrzovalniku imam puranje peruti (pakirano,pivka) pa nimam pojma kaj naj z njimi...kaksen nasvet?
carsolina
Skuhaj juho.
nolaJuha, obara, paprikaš, pečene, v rižoti, v zelenjavni juhi; odvisno koliko jih imaš, bi se še kaj našlo.![]()
hm...pri nas je ne marajo kaj dosti...
carsolinaPa jo vseeno skuhaj, pa povri, da bo čimbolj koncentrirana in shrani v kockah v zmrzovalniku. Še kako ti bodo prišle prav za razne omake in podobno.
nolahvala :)
carsolinaSamo bodi previdna, da je ne presoliš, soli šele čisto na koncu in zalivaj z belim vinom.
nolaNasoliš in v pečico z njimi! Če jih pa ne bodo marali, mene povabi na kosilo :)
AtinaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.