Domače klobase

tema je zaklenjena

Zanima me, kako delate domače klobase (predvsem količina česna ter v kakšni obliki ga uporabite). Nekateri zmeljejo česen v vodi oz. vinu ter vse skupaj zmešajo v maso, zopet drugi česen strejo in ga namakajo ter nato odcedijo... Kako delate vi?

lp



jasna12

Temo je spremenil(a) jasna12 dne 2. jan 2012 20:52

mi ga zmečkamo,zalijemo z vodo. uporabimo samo vodo(precedimo skozi kuhinjsko krpo), ga spet zalijemo in ponovno uporabimo še za salame-spet samo vodo

Tanja

V tej temi boš  našla že kar nekja nasvetov, je primerno, da nadajujete v njej:

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1690

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.