Diši po decembru...

tema je zaklenjena

Pozdravljen/a!

Ker se je pričel "veseli december", želim peči božične piškote za  praznovanje. Želim si kakšen dober recept ali vsaj nasvet o peki piškotov. 

Najlepša hvala!


mojstra

najprej lepo pozdravljen med nami

v tej temi se že od novembra pogovarjamoo letošnji peki

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2334

lp

ledenka_

Tem, ki jo ponuja ledenka, je povsem aktualna.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.