Hvala vsem za nasvete. Tudi meni se zdijo piškoti čim bolj enostavna rešitev za zemljo. Sedaj bi vas pa še prosila recept za kako malo višjo skutino ali jogurtovo torto. Kakšno bolj "lahko". Hvala
maca24Kako narediti?
Hvala vsem za nasvete. Tudi meni se zdijo piškoti čim bolj enostavna rešitev za zemljo. Sedaj bi vas pa še prosila recept za kako malo višjo skutino ali jogurtovo torto. Kakšno bolj "lahko". Hvala
maca24Jaz sem že delala enkrat torto vrt in sem uporabila oreo piškote. Se mi zdi, da so najbolj temni.
Glede torte pa takole: speci nek biskvit (recimo biskvit, ki ne pade dol) in ga napolni s filo iz: mascarponeja, smetane, jogurta in poljubnega sadja (npr: zmrznjene višnje, maline). Pazi samo, da bo fila dovolj kompaktna. Če ne bo, pa dodaj malo želatine.
Vso srečo :)
tinazgKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
