Praznična peka

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

16. nov 2011 7:29

Potiskane z zlatimi zvezdicami že nekaj let kupujem v Mulerju. Kovinske škatle pa se dobijo poceni ob raznih akcijah v Sparu, Hoferju. Verjetno tudi kje drugje, jaz sem jih nabavila v teh dveh trgovinah.

Za Miklavža pečem razno drobno pecivo, samo ne iste vrste kot za novo leto, ker imam preveč receptov, ki jih hočem preizkusiti. Tako jih nekako porazdelim na ves december.

pirnica

msegov  

član od: 7.8.2010

sporočila: 493

16. nov 2011 16:35

Pirnica hvala za nasvet! Bom najverjetneje res še malo počakala, da bo božična prodaja res v polnem razmahu ... Sem danes namreč gledala kar zanimive škatlice v Mullerju pa so cene kar malo previsoke ... Pa še izbire ni neke ravno velike ... Tako da ta nakup bom še odložila!

Sem pa že nabavila manjše kozarčke za domači med in še malo manjše kozarčke za med z vloženim suhim sadjem in oreščki. Tako da tudi to letos podarjam poleg paketkov piškotov ... In pa čokoladn liker v ličnih stekleničkah v obliki smrekic ... To pa sem si že priskrbela! :)

 

Mama pa mislim da bo podarjala podobno razen domače rezance bo še dodala ... Tako da letos so taka "home made" darila. Upam da jih bodo veseli ...

msegov

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. nov 2011 17:42

jaz tudi imam hoferjeve, zagotovo jih bo imel tudi muller če jih še nima. navadno ima z belimi ornamenti ali pa zlatimi zvezdicami.,.

www.mojalbum.com/naredilaana

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. nov 2011 17:50

ps: mi lahko prosim predlagate kakšno preizkušeno kuharsko knjigo o praznični peki, bi jo kupila prijateljici.

www.mojalbum.com/naredilaana

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

16. nov 2011 18:47

Mene pa zanimata dva recepta, ki sta bila pred leti v Ramini knjižici: pomarančni prstani in ingverjevi srčki.

Je kdo že sprobal? so dobri piškotki?

katti

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. nov 2011 22:19

O, hvala! Moram jih se v zivo videt, ce imajo dovolj slik in ce so "nase" sestavine, ne kaki shorteningi in marshmallow fluffi....

www.mojalbum.com/naredilaana

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

17. nov 2011 7:28

Lepe in cenovno dostopne kovinske škatlice imajo v Kik-u,različnih oblik in velikosti.Imajo jih že kar dober teden,so pa sedaj tudi v Šparu v akciji.

 

kriznana

msegov  

član od: 7.8.2010

sporočila: 493

17. nov 2011 12:38

bom torej preverila malo v kiku ...

 

Druagče pa knjigo čudovito pecivo sem imela jaz doma - sicer iz knjižnice pa je kar vredu ... Nekaj novih in zanimivh receptov se najde ...

msegov

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti