Hojla!
Letos sem imela na vrtu veliko pora pa me zanima če ga lahko zamrznem.
L.P.
mijamarija
Hojla!
Letos sem imela na vrtu veliko pora pa me zanima če ga lahko zamrznem.
L.P.
mijamarija
Seveda! Jaz ga operem, narežem na kolobarje in v skrinjo. Ga ne blanširam. Uporabljam pa ga za omake, juhe, narastke...
matejaozKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.