Pralni stroj indesit iwd 5125

martn  

član od: 6.8.2009

sporočila: 58

tema odprta - 25. sep 2011 12:34 | ogledi: 7.875 | odgovori: 1

Pozdravljeni

Imam namen kupiti pralni stroj Indesit IWD 5125,ker mi vzamejo stari stroj za 140 eur dobropisa.Zanima me ,če mogoče kdo od "kulinarikov" uporablja tak stroj,odnosno potrebujem nasvet,kupiti ali ne ta tip stroja? Hvala

za nasvete.Lep pozdrav

martn

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

26. sep 2011 15:25

Zdravo.Moja soseda ga je kupila.Stroj res lepo opere itd.Samo glasen je pa tako,že med samim pranjem,da misliš da dela zadnje vzdihljaje.Ko se pa pripravi na centrifugo,pa sam bejži iz bajte.Zelooo zelo glasen.Če imašhišo,in da ga uporabljaš nekje v kleti,pol ni blema.V nasprotnem primeru,ti ga pa res odsvetujem.Če se neb sam prepričal,neb verjel.

Zakaj pa si se odločil,ravno za ta model?Ker ti odkupijo starega za 140 eur?Vseeno,ti svetujem,da se mal pozanimaš za pralne stroje,Ker se da dobit super in tih stroj za primeren denar.Recimo, AEG ima med pranjem samo 49db,med centrifugiranjem pa 71 db.Se ga sploh ne sliši.In je v big bangu za 580 eur.Model je 74850.Se ti ga splača uzet.No odločitev je tvoja.Javi kako si se odločil.

 

Lp Miele

Miele

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti