Lepo pozdravljeni!
Mene pa zanima,če ima kdo izkušnje za sušenje paradižnika.
Imam ga dosti,pa bi ga rada sušila,ampak me je strah,da mi ne bi zagnil.
Vesela bi bila vsakega nasveta.
Hvala in lep dan vam želim.
Brusal
brusal
Lepo pozdravljeni!
Mene pa zanima,če ima kdo izkušnje za sušenje paradižnika.
Imam ga dosti,pa bi ga rada sušila,ampak me je strah,da mi ne bi zagnil.
Vesela bi bila vsakega nasveta.
Hvala in lep dan vam želim.
Brusal
brusal
Na internetu najdi posnetek oddaje Na vrtu z dne 17.09.2011 in tam nekje v šesti ali sedmi minuti oddaje je govor o sušenju paradižnika.
rrrhvala
brusalKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.