Pozdravljeni,
letos nam ostaja nekaj domačih odličnih sliv oz. češpelj.....
Kontakt zs.
Ogled: http://www.bolha.com/prehrana/hrana/bio-prehrana/d
avlisis
Temo je spremenil(a) avlisis dne 7. sep 2013 11:49
Pozdravljeni,
letos nam ostaja nekaj domačih odličnih sliv oz. češpelj.....
Kontakt zs.
Ogled: http://www.bolha.com/prehrana/hrana/bio-prehrana/d
avlisis
Temo je spremenil(a) avlisis dne 7. sep 2013 11:49
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.