Posodice baby cubes

zelenci  

član od: 7.11.2010

sporočila: 9

tema odprta - 16. avg 2011 22:26 | ogledi: 32.987 | odgovori: 10

Saj ne vem, ali je tole za tale forum, a vendarle. Našla sem tole stran, kjer imajo posodice za shranjevanje Baby Cubes:

http://www.popolna.eu/category.php?id_category=54

 

me zanima, ali ima katera kakšne izkušnje s tem? Ker premišljujem, če se ne bi tole splačalo, ker ni ne vem kakšna cena. Našla sem pa še prevleko za avtosedež, katere nakup me prav tako mika, da bi končno bil enkrat red v avtu. Katera kakšno mnenje? Hvala!

zelenci

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

16. avg 2011 22:53

Jaz uporabljam za drobnarijo (šivarija, otroške perle, sponke, hobi trakci) kar sortirni kovček za vijake (http://img.enaa.com/oddelki/conrad/assets/product) - vse je na enem kupu, lepo se pospravi, pa še kvalitetno se zapre. Tele posodice se mi zde nepregledne, ne bi jih imela kam zložiti... kaj pa vem.

tulka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. avg 2011 4:53

zelenci je napisal/a:

 

  Našla sem pa še prevleko za avtosedež, katere nakup me prav tako mika, da bi končno bil enkrat red v avtu.

 

zelenci

 

A brez prevlek ne gre imeti red v avtu?

Ne vem, no, mi prevlek nismo nikoli imeli, pa sta bila red in čistoča v avtu, tudi ko smo vozili res stare gare.

 

Se strinjam s Tulko. Male posodice bodo samo lutale po avtu, če imaš en tak ali podoben kovček (tudi tisti za ribiče bi bil čisto OK), bo vsaj vse na enem mestu.

 

 

Vanja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. avg 2011 12:22

Kaj bi pa ti v njih sploh shranjevala, če smem vprašati?

Kar se pa prevleke za pod avtosedež tiče, a resnično misliš, da bodo otroci točno v tisti predelek dajali stvari, ker jih ne bodo, le -te navadno letijo po avtomobilu. Red bo samo, ko boš ti pospravila igračke in ostalo, ko bo tvoj otrok v avtosedežu, ga pa ne bo. Škoda denarja, če mene vprašaš.

Loni Makaroni

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. avg 2011 20:06

Cene so čisto lepo napisane pri produktih.

Ampak (ponosna teta desetih nečakov in nečakinj od 1 do 5 let, ergo sem kar v zadnjih trendih pri produktih za majhne otroke) za kaj za božjo voljo se pa to rabi? Kam se pa otrok na dnevni bazi pelje tako daleč, da ga je treba hraniti med potjo? Oziroma, otroci so zelo malo časa tako majhni, da jih je v resnici treba hraniti med potjo (tisto, ko gre pleme na dopust, je druga stva). S tem se samo oblikuje male pujske, ki bodo zrasli v večje pujske, ki bodo jedli v avtomobilu, kar je samo po sebi bljak. Kar pa imajo otroci zelo radi, je poslušanje glasov svojih staršev (ja, neverjetno, staršev, ne samo mame, tudi očeta.....),poslušanje pravljic, prepevanje pesmic, nekje od treh let in pol jih pa lepo nahecamo, da sami povedo celo sapramiško in vožnja mine, kot bi trenil. Pri enem letu se malo brunda, pri dveh letih se že pogovarjamo, pri štirih pa itak otrok tooooliko pove. Samo poslušati ga je treba. Ne pa loviti plastičnih šalčk po avtu, dobri bog pomagaj.

 

Lahko pa kupiš še eno maso predalčkov, prevlek in tega. Otroci bodo to razumeli kot dodatno igralo in bodo te kocke metali vate, ker je to nahitrejši način, da pridobijo tvojo pozornost. Ti od tega seveda ne boš imela nič, razen enega obupno utrujenega občutka. Ki ga boš šla popravljat tako, da boš na kakšni novi otroškoproduktni spletni strani našla še en odveči produkt. Ker, štos je v tem, te otroškoproduktne strani so super izmislek za negotove starše - ker s tem še bolj povečuejo občutek negotovosti.

 

 

Vendelina jr.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

17. avg 2011 20:32

O porkašpin, koliko sester in bratov pa imaš, da si ponosna teta takšnega števila nečakov?

 

nola

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

17. avg 2011 20:39

Zelenci, a ti bi imela te baby cubes za hrano ali kaj drugega? Mogoče te nisem prav razumela...

tulka

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

17. avg 2011 20:40

Tudi jaz imam šivilski pribor pospravljen v sortirnem kovčku kot ga omenja Tulka, le da je moj plastičen prozoren. Kratke igle za pletenje nogavic, šivanke, gumbe... pa imam v prozornih valjastih škatlicah, v katerih prodajajo gumbe, te pa imam v navadni škatli za čevlje. Ne, ne potrebujem te embalaže, pa tudi tebi bi priporočala, da nakupuješ čimmanj klumpa, saj te bodo sčasoma začele vse te stvari dušiti- Denar raje uporabi kako drugače, ali pa ga podari v dobrodelne namene.

mejačka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. avg 2011 6:54

Nola, jaz sem iz blazno velike in precej povezane familije - pleme v pravem pomenu besede

Vendelina jr.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

18. avg 2011 9:00

a to je tvoja spletna stran? al od kakega prijatla? al zakaj rabiš naše mnenje če tako ali tako ni drago?

www.mojalbum.com/naredilaana

zelenci  

član od: 7.11.2010

sporočila: 9

21. avg 2011 10:22

Ma ne, ni moja stran, žal ;(((. Hotela sem kupiti za darilo, pa se mi zdaj zdi, da bom kupila vseeno kaj bolj praktičnega, pa čeprav se mi tole niti ne zdi tako zelo slaba ideja no, kljub vsemu. Pa hvala vsem za mnenje!

zelenci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti