Pečica ne greje enakomerno

lcy  

član od: 3.5.2009

sporočila: 11

tema odprta - 25. jul 2011 17:14 | ogledi: 10.475 | odgovori: 9

Moja pečica (bosch, stara 2 leti) se je na enkrat odločila, da ne bo več enakomerno grela... in rezultat je samo na eni strani dvignjeno pecivo oz. torta, samo na eni strani zapečeno meso, krompir, ... če seveda na cca polovici pečenja zadeve ne zarotiram. Je imel(a) kdo kdaj podobne težave? Serviser namreč pravi, da je to "normalno". Hvala!

lcy

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

25. jul 2011 17:16

Zamenjaj serviserja. lp, proxima

lcy  

član od: 3.5.2009

sporočila: 11

25. jul 2011 17:19

žal je zadeva še v garanciji in mora priti pooblaščeni serviser... ki pa pravi, da je to "normalno".

lcy

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

25. jul 2011 17:30

Imam pečico Gorenje, ki ima tudi svoj karakter, ki ga je začela razvijati po petih ali šestih letih vzornega delovanja - samo da je pri moji tako, da včasih dela, včasih pa ne dela, kadar je na obisku serviser, seveda vedno dela. Zamenjali so grelce, stikalo in termostat, pa še vedno isto. Je pač dama, ki se ne pusti imeti za norca.

Lep pozdrav

Sonja

neznan uporabnik

25. jul 2011 17:37

Pejd na stran www.bosch.com , odprlo ti jo bo v angleščini. Nato lahko ostaneš tako ali preklopiš na nemščino. Kar ti je bližje. Nato čist levo na vrhu strani izbereš in klikneš Contact in odprlo ti bo okno in to okno te bo vprašalo katero področje te zanima. Izbereš iz menija -At home- Household Appliancess in nato ti bo odprlo okno z send us e-mail. Tole klikni in ti bo odprlo obrazec. Tja vneseš ime, priimek, naslov, mail naslov, telefonsko in ostalo kar pač zahteva. Nato jim napiši,da si ta in ta model njihove pečice kupila takrat in takrat in, da je izdelek v garanciji. Dodaj ime pooblaščenega servisa, ime in priimek serviserja, kdaj je bil pri tebi, kako pečica dela, kaj je rekel. Skratka v detalje jim vse opiši in vprašaj, če je res, da je to normalno kar pravi njihov pooblaščeni serviser in jih obenem pobaraj naj malo tega serviserja in servis v Sloveniji prevetrijo in zahtevaj čimprejšnji odgovor.

 

In oni ti bodo zelo hitro po moje odgovorili ali je to za njihove izdelke normalno ali ne. In pač njih prosi, naj dotičnega gospoda kontaktirajo in mu pojasnijo kaj je normalno.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. jul 2011 11:11

Bravo, multi, tole je pa nasvet kot se šika.

Vendelina jr.

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

27. jul 2011 16:58

Z našo pečico je isto. Serviser je rekel da je vse OK, ampak sem opazila, da se vrata ne zaprejo čist dobro. Ker to ni moje gospodinjstvo, reč pač obrnem, pa je vredu. Ampak to sem opazila bolj pri krompirju ali kakšni piti, biskvit za torto se speče kot je treba. Čudno.

 

JJ

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

27. jul 2011 18:55

Ko smo že pri pečicah, pa bi vprašala če ima kdo idejo, zakaj znanki izpod desne spodnje prednje strani pečice teče ena rjavkasta tekočina, ne glede na to kaj se v njej peče. Ne vem ravno katere znamke je štedilnik, je pa starejši.

mejačka

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

27. jul 2011 21:20

Kondenz. Verjetno je poginil kakšen grelec, pečica se ne ogreje enakomerno in posledično se tam sopara kondenzira. Kaj več bo pa verjetno serviser vedel povedati. LP.

janko1

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

29. jul 2011 13:03

Janko, ja, bo treba poklicat mojstra. Hvala ti za odgovor in lep dan še naprej

mejačka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti