Kulslo v2.034 - mnenja v albumih in naročanje na mnenja albumov/slik

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 6. jul 2011 23:10 | ogledi: 10.258 | odgovori: 1

V vročen poletnem večeru ne počivamo. Nova različica KulSlo prinaša:

1. Možnost komentiranja celotnega foto albuma, ne le fotografije. Koristno, ko želite komentirati celoten album, do zdaj je bilo treba pisati pod eno sliko, kar je bilo precej nerodno za splošna mnenja.

2. Možnost naročanja na nova mnenja v foto albumih in pri fotografijah foto albumov.

Točka 2. je različna za avtorje albumov in za ostale obiskovalce:

a) Avtor albuma je, ko ustvari nov album, samodejno naročen na obveščanje o komentarjih pri tem albumu in pri vseh njegovih fotografijah. Iz beležke -> foto albumi -> moji foto albumi se lahko odjavi od te storitve za vsak album posebej ali naroči za vsakega od svojih albumov (kar močno priporočam avtorjem, ker za nazaj storitev ni vključena, šele od novih albumov naprej ste samodejno naročeni). Ko avtor odpošlje novo fotografijo je tudi na to samodejno naročen, če je naročen na celoten album.

b) Obiskovalci se morajo naročiti na vsako fotografijo, ki jih zanima posebej in na album posebej, kar vas pač zanima. Vsa naročila o foto albumih se nahajajo na ustreznih mestih v beležki, vmesnik je tako narejen, da pri naročilih na eni strani lahko preskakujete med naročili na forum, mnenja receptov, mnenja albumov in mnenja slik albumov.

V primeru, da karkoli ne deluje 100% me prosim obvestite v tej temi. 

PS - V javnem profilu zaenkrat ne prikazuje mnenj, ki ste jih oddali pod albume... Upam, da jutri...

Jernej - administrator

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. jul 2011 7:35

Urejeno tudi v javnem profilu se prikažejo mnenja pri albumih samih. So pa združena z mnenji slik v albumu, čeprav je naznačeno ali gre za mnenje albuma kot celote ali mnenje posamezne fotografije. 

Jernej - administrator

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti