Pomoč

Urškaa  

član od: 24.3.2009

sporočila: 14

tema odprta - 5. jul 2011 12:51 | ogledi: 6.000 | odgovori: 3

Lep pozdravček.

Jutri bi za kosilo rada pripravila piščančje trakce z gobovo omako v pečici. Za to jed potrebujemo smetano, vendar je moj dragi kupil smetano za kuhanje. Mislite da jo lahko uporabim v pečici, glede na to da se jed peče 30min na 175°C.

 

Hvala za pomoč.

Urška

Urškaa

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

5. jul 2011 12:59

Če misliva isti recept, potem je vseeno kakšno smetano uporabiš. Nikjer izrecno ne piše sladka ali kisla smetana. Tako da bo tudi tale tvoja uredu. Saj smetano za kuhanje jaz uporabim pri lazanji, pa jo dam v pečico prav tako.

 

Lp

mina20

Urškaa  

član od: 24.3.2009

sporočila: 14

5. jul 2011 13:01

Ooo super. Si me rešila iz zagate. Res še nikoli nisem uporabila smetano za kuhanje v pečici, zato nisem imela pojma če jo lahko uporabim ;)

Hvala

Urškaa

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

5. jul 2011 20:07

Urškaa, smetana za kuhanje se super obnese tudi v pečici, prav tako v zavitkih, bureku...

Ne vem zakaj, ampak se kljub nižji vsebnosti maščob zgosti vsaj tako, kot navadna.

peter

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti