Poročna torta

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

10. jan 2013 13:32

Pozdrav,

iz katerega konca Slo. si? Bi bilo malo za povprašat, ker so zelo različne cene.

branka

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

10. jan 2013 13:37

A misliš, da se glede na regijo cene razlikujejo? Verjetno res... iz osrednje Slovenije.

JJ

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

10. jan 2013 17:06

JanisJoplin je napisal/a:

Zanima me, če se vam zdi 135€ primerna cena za poročno torto za 50 ljudi (lepa, okrašena s tičino, ne čisto klasični okusi).

 

Hvala za odgovore!



JJ

 

Za 50 ljudi je po mojem dovolj osem kg torte. 8x15 e ti pride 120e, če je še kaka rožica gor pa trakec,.. se mi zdi kar ok 135e.

Katarina K http://katarinaktorteprisalmoneli.blogspot.com/ http://katarinak.moj-album.com/

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

10. jan 2013 17:10

Za 50 ljudi so na dolenjskem računali 150eur. Torta okrogla, dvonadstropna (sadna, čokoladna), s parimi rožicami. Da ne bo pomote, ni slaščičarna.

Sunny09

sokica  

član od: 6.4.2010

sporočila: 10

10. jan 2013 17:23

Pozdravljene!

 

Sem iz Štajerskega konca in ne verjamem, da bi mo kdo plačal 135e za torto za 50 ljudi,

jutri počem  otroško torto z dvema okusoma oblečeno z tičino in junaki ninja želve za cca.20 oseb in še ne vem, kakšno ceno naj povem, da ne bo previsoka.

 

lp

sokica

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

10. jan 2013 23:39

sokica je napisal/a:

Pozdravljene!

 

Sem iz Štajerskega konca in ne verjamem, da bi mo kdo plačal 135e za torto za 50 ljudi,

jutri počem  otroško torto z dvema okusoma oblečeno z tičino in junaki ninja želve za cca.20 oseb in še ne vem, kakšno ceno naj povem, da ne bo previsoka.

 

lp



sokica

 

Ja... verjetno je pri poročni torti drugače kot pri rojstnodnevni. Rojstni dan je vsako leto, poroka pa (verjetno) ne 

JJ

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

11. jan 2013 11:30

Pri poročni mi je zadnjič govorila kolegica (ji bom sicer jaz delala, ampak je za foro naokrog spraševala), od Gorenjske proti Ljubljani, ji pod 4€ na kos niso nikjer naračunali. Tako da se mi zdi za osrednjo Slovenijo to čisto ok cena, sploh ker je domača in iz naravnih, verjetno dražjih sestavin. Če se komu zdi preveč, naj se pozanima po slaščičarnah. Mi je tudi druga kolegica pravila, da je naročila nekje torto, s sliko, nič posebnega, pač pravokotna, s smetano, pa je za 30 kosov plačala okrog 100€. Torta sicer okusna, ampak glede na vse to je tvoja cena majhna ;)

*Alisha*

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

11. jan 2013 12:35

*Alisha* je napisal/a:

Pri poročni mi je zadnjič govorila kolegica (ji bom sicer jaz delala, ampak je za foro naokrog spraševala), od Gorenjske proti Ljubljani, ji pod 4€ na kos niso nikjer naračunali. Tako da se mi zdi za osrednjo Slovenijo to čisto ok cena, sploh ker je domača in iz naravnih, verjetno dražjih sestavin. Če se komu zdi preveč, naj se pozanima po slaščičarnah. Mi je tudi druga kolegica pravila, da je naročila nekje torto, s sliko, nič posebnega, pač pravokotna, s smetano, pa je za 30 kosov plačala okrog 100€. Torta sicer okusna, ampak glede na vse to je tvoja cena majhna ;)



*Alisha*

 

4€ na kos??  

Vsem se zahvaljujem za odgovore. Torte jaz ne bom prodajala, ampak jo bom kupila. Ta torta res ni iz slaščičarne in glede na to, da osebo, ki jo bo spekla, poznam, ne dvomim v kavliteto njenih izdelkov. Malo me je begalo to, ker so nama v gostilni, kjer bova imela slavje, ponudili torto za 50 oseb za 80€, kar se meni, glede na to, da veliko pečem, zdi sumljivo nizka cena.

Glede na vaša mnenja, se bom vsekakor odločila za "dražjo" varianto, kjer bom vsaj vedela kaj bom dobila (dogovorili se bomo tudi za degustacijo). Dugače se tudi meni cena ni zdela previsoka, le ponudba gostilne me je malo presenetila.

JJ

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

11. jan 2013 13:11

Ja, če vzameš v gostilni kjer imaš slavje, je lahko tudi takšna cena. Jaz bi jo šla poizkusit in pogledala kakšno sliko, potem pa bi se odločila

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

11. jan 2013 13:17

Slike so fantastične, prav tako izbor okusov. Če vas zanima... www.petrascakes.com. V tej gostilni pa vem, da jih ne delajo sami, ampak niti ne vem, kje jih naročajo.

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti