Shranjevanje peteršilja (listi)

Jaz oprane in osušene listke peteršilja na hitro sesekljam v multipraktiku, le vrtljaj ali dva, nato jih pospravim v plastično škatlo in zmrznjem. Pred uporabo z nožem odlomim košček, pač kolikor potrebujem za pripravo jedi.

mejačka

Jaz delam isto kot Mejačka, multipraktik, dam v plastično škatlo od skute ali pa margarine in hranim v zmrzovalniku. Je pa tako, da lahko komot kar z žlico zajamem, ker se ne strdi. Podobno kot drobnjak...

Lizzie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.