Nekaj let nazaj sem v Merkurju kupila tisto plastično škatlo za torto, ki ima snemljiv spodnji del, v katerega lahko naložiš vrečke z ledom ali hladilne vložke. Ni bila pretirano draga.
Transport torte
| žirafek je napisal/a: |
kako naj transportiram torto v Trento v tej vročini, ne da bi se mi pokvarila, sesedla? Hvala
|
Če boš torto tovorila v soboto, ne bo nikakršne vročine, se mi zdi. Posebno pa ne v Trenti. Obljubljajo, da bo temperatura padla na 15-16 stopinj.
lp
cervusKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
