Pecivo

alenki  

član od: 17.4.2011

sporočila: 5

tema odprta - 25. apr 2011 19:06 | ogledi: 7.295 | odgovori: 3

Lepo pozdravljeni. Imam vprašanje če kdo ve za kako pecivo, ki ne vsebuje bele moke, beljaka, sladkorja in mleka? To pecivo bi naredila mami, ki trenutno ne sme vse to jesti kaj sem naštela. Hvala že vnaprej :)

alenki

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

25. apr 2011 19:53

Ne vem, kaj tvoja mama sme in česa ne, zato bo najbolje, da greš na vstopno stran in poiščeš (nad napisom "forumi" in "publikacije") novo rubriko "poišči recepte", kjer vneseš željene sestavine, pred neželjene pa daš minus, tako boš najhitreje našla, kar potrebuješ.

lp

 

 

  

mzm

jgirl  

član od: 13.7.2010

sporočila: 66

25. apr 2011 20:12

Kakšne vrste pecivo pa bi rada naredila, kaj ima rada? Glede na to, da ne sme jesti jajc in mleka, ti svetujem, da na spletu poiščeš kakšen veganski recept. Belo moko lahko v večini primerov komot zamenjaš s kakšno drugo (npr. pirino), sladkor pa npr. z medom. Konkretneje pa ti sama žal ne znam pomagati (ti bo pa upam da kdo drug, ki je večji poznavalec receptov :)), sem pa malo pobrskala med shranjenimi recepti in te polnozrnate pirine kroglice že v osnovi ne vsebujejo nobene od sestavin, ki si jih naštela. Ali pa npr. polnozrnati češnjev zavitek. jgirl

alenki  

član od: 17.4.2011

sporočila: 5

25. apr 2011 20:19

Hvala obema. lp alenki

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti