Komplet za izdelavo cvetja

metkica1  

član od: 27.1.2009

sporočila: 9

tema odprta - 29. mar 2011 17:11 | ogledi: 6.052 | odgovori: 4

Prosim za pomoč...

Kupila sem komplet za oblikovanje cvetja iz tičino mase Wilton. Žal nisem dobro pogledala, pa sem izbrala komplet brez knjižice z navodili. Pa saj se nekako znajdem, tudi sličice za oblikovanje sem našla. Ne vem pa za kaj se uporabljata bela pripomočka, ki sta na sliki ob robu (slika je v mojem albumu v povezavi spodaj).

Če mi lahko pomagate, se priporočam.

Hvala.

http://www.mojalbum.com/metkica1/komplet-za-izdelavo-

metkica1

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

29. mar 2011 17:47

Če sta to onadva levo ob robu, ju vtakneš skupaj zarezo v zarezo in dobiš stojalo za knjigo. Smo na kulinariki že to premleval, ampak na žalost ne najdem foruma.

lp

cervus

metkica1  

član od: 27.1.2009

sporočila: 9

29. mar 2011 18:27

Hvala, se mi je zdelo, da bi to lahko bilo kot stojalo. Upala pa sem, da sta uporabna tudi kako drugače, glede na to, da v mojem kompletu ni knjige. Sem forum tudi jaz pregledala, če bi našla kaj na to temo, da se ne ponavljam, pa nisem našla :(. Če kdo najde, se priporočam za link. Hvala metkica1

metkica1  

član od: 27.1.2009

sporočila: 9

29. mar 2011 20:09

Hvala, hvala, hvala, hvala... Sem si natančno ogledala... metkica1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti