komplet za izdelavo cvetja - kulinarika.net

metkica1  

član od: 27.1.2009

sporočila:9

tema odprta - 29. mar 2011 17:11 | ogledi: 5.977 | odgovori: 4

Prosim za pomoč...

Kupila sem komplet za oblikovanje cvetja iz tičino mase Wilton. Žal nisem dobro pogledala, pa sem izbrala komplet brez knjižice z navodili. Pa saj se nekako znajdem, tudi sličice za oblikovanje sem našla. Ne vem pa za kaj se uporabljata bela pripomočka, ki sta na sliki ob robu (slika je v mojem albumu v povezavi spodaj).

Če mi lahko pomagate, se priporočam.

Hvala.

http://www.mojalbum.com/metkica1/komplet-za-izdelavo-

metkica1

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6942

29. mar 2011 17:47

Če sta to onadva levo ob robu, ju vtakneš skupaj zarezo v zarezo in dobiš stojalo za knjigo. Smo na kulinariki že to premleval, ampak na žalost ne najdem foruma.

lp

cervus

metkica1  

sporočila: 9

29. mar 2011 18:27

Hvala, se mi je zdelo, da bi to lahko bilo kot stojalo. Upala pa sem, da sta uporabna tudi kako drugače, glede na to, da v mojem kompletu ni knjige. Sem forum tudi jaz pregledala, če bi našla kaj na to temo, da se ne ponavljam, pa nisem našla :(. Če kdo najde, se priporočam za link. Hvala metkica1

metkica1  

sporočila: 9

29. mar 2011 20:09

Hvala, hvala, hvala, hvala... Sem si natančno ogledala... metkica1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Ognjič
MOJ vrtrdkapica
malo za hecmadoka
Kaj danes za zajtrkPetrca_5
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti